محل تبلیغات شما

1. در صورتي که براي اولين بار از اين سايت بازديد ميکنيد, لازم است تا پرسش و پاسخ را مطالعه فرماييد. در صورتي که هنوز عضو نشده ايد براي ارسال مطالب , دانلود فايل ها, دسترسي به انجمن هاي ويژه کاربران عضو شده و ... در سايتثبت نام کنيد. با کليک بر روي ثبت نام در مدت کوتاهي عضو سايت شده و از مطالب و امکانات سايت بهره مند شويد.

اطلاعیه های سایت

هرگونه استفاده از آواتار و امضا با محتوای سیاسی و راه اندازی و یا شرکت در بحث های سیاسی و ارسال هرگونه پست اسپم (بیهوده) خلاف قوانین سایت می باشد.

زبان رسمی انجمن فارسی بوده و تایپ فارسی از مهم ترین قوانین سایت است.

از ارسال هرگونه پست مبنی بر درخواست زیرنویس در تاپیک فیلم ها و سریال ها جداً خودداری نمایید ؛ در صورتی که از مجموعه ای ترجمه ای صورت بگیرد ، توسط مسئولین در تاپیک ها قرار داده می شود.

تشکر شما از پست ها و مطالب مفید باعث ترغیب بیشتر کاربران فعال و احساس رضایتمندی در آنان میگردد ؛ برای تشکر از هر پست فقط از دکمه تشکر در پایین پست استفاده نمایید.

از قرار دادن عکس های حجیم و متن های طولانی در امضای خود جداً خودداری نمایید.

برای دانلود با لینک مستقیم و بی دردسر فیلم ها و سریال های سایت ، عضو VIP شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

در صورتی که دارای سواد و سطح زبان انگلیسی متوسط رو به بالا هستید میتوانید عضو تیم ترجمه سایت شوید [
عضویت / ورود
]

1. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4502  
    تشکر شده
    20780  

موضوع پست:  ..:: تاپیک نظرات ، انتقادات و پیشنهادات کاربران ::.. (تاپیک ثابت)

با عرض سلام
    از اونجائی که در بخش های زیادی از انجمن شاهد این موضوع هستیم که کاربران عزیز برای بیان انتقادات یا پیشنهاداشون دچار مشکل میشن و اونها رو در جاهی نامناسب (تاپیک مربوط به فیلم و سریال یا اخبار و ...) بیان می کنن که این کار هم باعث بروز مشکلات عدیده ای می گردد که در زیر به چند نمونه آن اشاره می کنم.

1. برای مثال زمانی که انتقاد و یا پیشنهادی در تاپیک مربوط به فیلم و سریال و یا اخبار گذاشته بشه باعث میشه که افراد به جای پرداختن به مبحث فیلم و سریال و یا صحبت در مورد اون خبر خاص ،در مورد اون انتقاد و یا پیشنهاد صحبت کنن و بحث اصلی به انحراف کشیده بشه و پست اسپم بوجود بیاد و دستیاران مجبور به پاک کردن اونها بشن

2-در برخی از اوقات بیان انتقادات و پیشنهادات در جاهای غیر مربوط باعث بوجود آمدن سوتفاهم بین اعضا و در نهایت دلخوری اونها بشه

3-زمانی که پیشنهاد و یا انتقادی در جاهای غیر مرتبط بیان بشه باعث پنهان و بسته موندن این نظر خاص از دید مدیران و مسئولین مربوطه میشه و این موضوع برای هر دو طرف (هم منتقد و پیشنهاد کننده و هم مدیران و مسئولین ) حوب و خوشایند نیست چرا که از طرفی شخص منتقد و پیشنهاد کننده این گمان رو داره که نظرش از دید مدیران و مسئولین بی اهمیت هستش و این باعث دلسردی و جدایش از سایت میشه و از طرف دیگر این امکان داره اون انتقاد و یا پیشنهاد باعث پیشرفت سایت و راحتی کاربران بشه و مطمینا مدیران همچین مسائلی رو به هیچ عنوان باب میلشون نخواهد بود

به همین دلایل تصمیم به ایجاد همچین تاپیکی گرفتم که کاربران بتونن به راحتی هر انتقاد و یا پیشنهادی رو که دارن توش انجام بدن، البته این تاپیک هم قوانین مربوط به خودش رو داره که همیجا از تک تک دوستان عزیزم این خواهش رو دارم که با مطالعه و رعایت اونها باعث بوجود آمدن تاپیکی مفید و مسمر ثمر باشند

قوانین مربوط به تاپیک

1-تمامی پست های مندرج در این تاپیک می بایستی در مود انتقادات و یا پیشنهادات و نظرات افراد در این موارد باشه و از طرح سوالات و مشکلات خودتون در این تاپیک جدا خودداری کنید و هر گونه سوال و یا مشکلی رو در تاپیک مربوطه بیان کنید

2-هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد می بایستی به صورت کامل و تفصیلی بیان بشه و از بیان نامفهوم و کوتاه خودداری کنید و اگر در مورد خاصی انتقادی دارید اون رو به صورت کامل بیان کنید و نظر خودتون رو در مورد چگونگی انجام اون به صورت صریح بیان کنید.

3-با مطالعه دقیق پست از ابتدا از بیان مسائل تکراری خودداری کنید.

4-از هرگونه بی احترامی و ... جدا جلوگیری کنید.

5-اگر انتقاد شما از شخص خاصی می باشد خیلی بهتره در گام اول اون رو به صورت خصوصی با شخص مربوطه بیان کنید و در صورت عدم توجه اون رو بیان کنید.

6-پاسخگوئی به انتقادات و پیشنهادات توسط مدیران و مسئولین مربوطه و کاربران با تجربه سایت خواهد بود و از تمامی این عزیزان این خواهش رو دارم در صورت عدم اجماع کامل به هر موضوعی از پاسخ گوئی جدا خودداری کنند و زمانی در مقام پاسخ گوئی باشند که در مورد موضوع مربوطه اطلاعات کافی رو داشته باشند

بدیهی هستش که پستهای که قوانین بالا رو رعایت نکرده باشند به سرعت پاک خواهند شد و با شخص خاطی برخورد می شه

از تمامی مسولین انجمن ها خواهشمندم با ضمیمه کردن لینک تاپیک به امضاشون کاربران رو با این تاپیک آشنا کنند.

در نهایت از تمامی شما عزیزان سپاسگذارم که با رعایت قوانین مربوطه به پیشرفت سایت کمک می کنید

با تشکر

تبليغات تبليغات

2. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7356  
    تشکر شده
    79879  

موضوع پست: 

نقل قولtwilight نوشته است:
    مسئله ای که از اولین بازدید من از سایت بنظرم نامطلوب اومد هدر سایته،یه بار دیگه به

عضویت  / ورود
    دقت کنید.
    به جرات میتونم بگم هیچ جذابیتی برای من کاربر نداره،استفاده از رنگهای طوسی و زرد و آبی،نوار مربوط به صفحه اصلی - تالار گفتمان - ... خیلی بی روحه.(رک گفتم امیدوارم ناراحت نشید)
    من خودم به شخصه بیشتر ترجیح میدم گرافیک سایت ساده و شکیل باشه،با توجه به سرعت اینترنت ترجیحا باید سبک هم باشه،اما مثلا ف.ب با اینکه هدر نسبتا شلوغی داره اما ترکیب رنگ بنفش-آبی آسمونی جلوه خاصی به ظاهر سایت بخشیده...
    یه پیشنهاد دیگه ای هم که دارم در مورد فیلم های برتر تاریخه؛
    شاید بگید که دیگه خز شده و همه سایتا همچین بخشی رو راه اندازی کردن، اما هنوز سایتایی که با لینک مستقیم این فیلم ها رو گذاشتن تعدادشون کمه،
    میدونم که شماهم فیلم های برتر تاریخ رو روی سایت قرار میدید اما بنظرم اگه فیلمای بیشتری رو روی سایت بزارید پشیمون نمیشید...

اين پست شما به دو بخش تقسيم ميشه :
    در مورد بخش اول بايد بگم كه بزودي قالب كاملا اختصاصي و بسيار زيبا براي سايت طراحي خواهد شد....
    و اما مورد دوم...دوست عزيزم...ما براي اولين بار همون طرح رو تو فيلم باران بنا كرديم...از اونجايي كه صاحب ايده هميشه طرح جديدي واسه ايده اش داره ، اما اينجا براي اولين بار تو دنيا تمامشون رو با لينك مستقيم آپلود كرديم و از فردا گذاشتن پست ها شروع ميشه...اين فيلمهاي ماندگاري هم كه بنده ميذارم تعدادشون افزايش پيدا ميكنه...و به اين دليل هر 3 روز يكبار بود كه بنده درگير آپلود 250 فيلم برتر بودم...

تبليغات تبليغات

3. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4502  
    تشکر شده
    20780  

موضوع پست: 

نقل قولtaylorswift نوشته است:
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من کلی فکر کردم و سعی کرم که از سایت ایراد بگیرم
    ولی وقتی سایت به این بی نقصی داریم از چی ایراد بگیرم !
    بعضی ها علکی و برای جلب توجه بعضی انتقاد های بی مورد میکنن که اصلا جالب نیست که نه تنها مدیران عزیز رو دلسرد میکنه که دل اعضا رو هم آزرده میکنه
    این نظر من بود
    البته تعداد افرادی که انتقاد میکنن تو این سایت خدا رو شکر زیاد نیست
    برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود

دوست عزیز ممنون از لطفی که به سایت داری همید دلگرمی ها و وجو کاربران فهیمی مثل شما هستش که باعث ادامه فعالیت مدیران سایت میشه
    البته می خواستم یک مورد روهم بگم که لزوما هر انتقادی بد نیست و اگر انتقادی با دلایل و اسنتاد های مستدل و از سر دلسوزی باشه نه تنها بد نیست بلکه بسیار هم آموزنده هستش و مطمینا تمام مدیران هم از اینگونه انتقاد ها استقبال می کنند
    پاینده و پیروز باشید

تبليغات تبليغات

4. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    9887  
    تشکر شده
    86087  

موضوع پست: 

نقل قولFabio نوشته است:
    با سلام و تشکر فراوان از مسئولین سایت به خصوص آقا محسن که خیلی با احترام و تواضع فیلمهای درخواستی کاربران رو براشون قرار میده! سایت تقریبا تکمیله فقط اگه جدول باکس آفیس رو به روزتر کنید دیگه هیچ رقمه نمیشه ایرادی گرفت! تنها ایراد همون جدول باکس آفیس سایت که قدیمی بودنش تو ذوق میزنه!

ممنون دوست عزیز
    دوستی که جدول باکس افیسمون رو رو به راه میکرد یه خورده گرفتاره که به امبد خدا به زودی اونم حل میشه
    برای نویسنده این مطلب Parsis تشکر کننده ها: 17 Fabio, Hooman Movie, LordStark, Miladkpax, armin-fatahi, bbas, darkman01, ehsanstep, hamzeh94, hessam-com, kian2012, mo_62_a, nikita-alex, raminflatron007, sadegh06, sam-modaree, Snow_Man
    رتبه: 2.32%

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

5. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    19247  
    تشکر شده
    18471  

موضوع پست: 

سلام به شما دوستان عزیزم و مدیران زحمتکش سایت.
    عضویت  / ورود

سعی‌ می‌کنم حرفم رو کلی‌ و خلاصه بگم که شما عزیزان مجبور نباشین برای خوندنش وقت زیادی بذارین.
    ۱:واقعا ممنون از دوست خوبمون مهدی برای قرار دادن این پست،امیدوارم که با این کار دوباره شاهد نظم و ترتیب تو تایپیک‌های دیگه باشیم و امیدوارم که کاربرای عزیز حتما همشون این بخش رو بخونن که بدونن از این به بعد کجا باید پیشنهادات یا انتقاداتشون رو مطرح کنن،حالا در مورد هر چی‌ می‌خواد باشه.
    عضویت  / ورود

۲:این سایت از نظر من داره روز به روز بهتر می‌شه،خیلی‌ از دوستانی که تازه به جمع ما پیوستند شاهد پیشرفت روز به روز سایت نبودن و فکر می‌کنن همه چیز از اول همینطوری بوده و هیچ زحمتی براش کشیده نشده و بعضی‌ چیز‌ها رو با بعضی‌ از جاها مقایسه می‌کنن که این اصلا درست نیست.من پیشنهادی دارم برای این دوستان.
    اگر بحث،بحث مقایسه است من ۲ تا نمونه براتون مطرح می‌کنم که متوجه تفاوتها بشین.
    نمونهٔ اول:تایپیک ۲۵۰ فیلم برتر،اونم با بالاترین کیفیت ( که هممون میدونیم چقدر براش وقت باید صرف بشه ) که برای همهٔ این فیلم‌ها زیرنویس فارسی هم قرار داده می‌شه.تازه یه نکتهٔ جالب هم اینجا هستش و اونم اینه که خیلی‌ وقتا زیر نویسها هماهنگ نیست که بعضی‌ از دوستان زحمت هماهنگ کردنش رو میکشن بدون هیچ منت و چشم داشتی.
    نمونهٔ دوم:تایپیک فیلمهای درخواستی که محسن عزیز و دوست داشتنی این بخش رو اداره می‌کنه و هنوز شروع نشده داره به ۱۰۰ صفحه میرسه و شاید کسی‌ هم ندونه دلیلش چیه ولی‌ من بهتون میگم که بدونین.شما کافیه فیلم مورد نظرتون رو درخواست بدین،خواهید دید که در سریعترین زمان ممکن بهتون پاسخ داده میشه،شما این سرعت عمل رو هیچ جا نمیتونین پیدا کنین اونم با این نظم و ترتیب که به تک تک درخواستها رسیدگی میشه بدون اینکه حق کسی‌ ضایع بشه،فکر نمیکنم کار آسونی باشه.
    نمونه‌های دیگه هم هست برای گفتن مثل تایپیک درخواست زیر نویس یا تایپیک مطرح کردن مسائل و مشکلات کاربران و....که در صورت لزوم وظیفه خودم میدونم که مطرحشون کنم،ولی‌ فعلا به همین ۲ نمونه اکتفا می‌کنم،نه برای اینکه فکر کنین نمونهٔ دیگه ای  نیست،برای اینکه فقط و فقط صحبتم طولانی نشه که تا اینجاش هم شده.
    عضویت  / ورود

دوستان عزیز باید بدونیم که انتقاد با ایراد فرق داره،هر کس که اینجا عضو شد خیالش از هر بابت راحته چون بهتون شخصاً می‌تونم قول بدم که بهترینها اینجا دور هم جم شدن و دارن روز و شب برای ما کاربرا تلاش می‌کنن که راضی‌ باشیم و لذت ببریم،پس ایراد رو بذاریم کنار و بچسبیم به انتقاد‌های سازنده،چون انتقاد ما اگر سازنده باشه ۲ حالت داره،اول اینکه نشون دادیم این جمع رو دوست داریم و ما هم دلسوز سایت هستیم در کنار مدیران و دوم اینکه میتونیم با این کار دلگرمی‌ بدیم به این بچه‌ها که هدفشون فقط راضی‌ نگاه داشتن ماست.
    اما ایراد گرفتن اونم جایی مثل اینجا کاملا بیهوده است.
    در آخر هم از همهٔ مدیران تشکر می‌کنم برای تمام زحمتها‌ای که میکشن،خسته نباشید بچه ها،به کارتون ادامه بدین و بدونین خیلی‌‌ها هستن که شما رو دوست دارن و قدردان شماها هستن.
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود

برای اون دست از دوستانی هم که فکر می‌کنن تشکر کردن در نوشابه باز کردنه باید بگم که تشکر کردن وظیفه من و شما کاربر عزیزه،این کار چیزی از ما کم نمی‌کنه که هیچ،با این کار شخصیت خودمون رو نشون میدیم.
    عضویت  / ورود

برای همتون آرزوی موفقیت می‌کنم.
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

6. نماد کاربر

مدیر سایت
    مدیر سایت

عنوان کاربر
    مدیر سایت 
    تشکر کرده
    7695  
    تشکر شده
    53155  

موضوع پست: 

نقل قولomid_bir_1992 نوشته است:
    سلام سایت خیلی خوبی دارین فقط اگه سریالها رو با حجم 350 mb هم قرار بدین سایتتون تکمیل میشه

دوست عزیز از اون جایی که سریال ها با حجم 150 تا 200 مگابایت با کیفیت خوبی ریلیز میشه و همونطور که میدونید سرعت پایین و پهنای باند محدود اینترنت هر کاربری محدود هست  نیازی نمیبنیم که سریال ها رو با حجم 350 مگابایت بزاریم و اینم بدونید که کار ساده ای نیست که این همه سریال با دو حجم مختلف آپلود بشند
    برای نویسنده این مطلب PATRIOT تشکر کننده ها: 16 LordStark, Miladkpax, TiTaN, Akalin, armin-fatahi, darkman01, ehsanstep, hessam-com, kian2012, mo_62_a, moh$en, nikita-alex, omid_bir_1992, sadegh06, sam-modaree, taylorswift
    رتبه: 2.18%

تبليغات تبليغات

7. نماد کاربر

مدیر سایت
    مدیر سایت

عنوان کاربر
    مدیر سایت 
    تشکر کرده
    7695  
    تشکر شده
    53155  

موضوع پست: 

حالا که این تاپیک جایی شده برای اظهار نظر های مختلف بد نیست منم به چند نکته اشاره کنم

1- بدون شک هیچ سایتی نیست که اوایل کارش مشکلات مختلف نداشته باشه سایت imdb-dl نزدیک به چهار ماه هست که فعالیت خودش رو شروع کرده و اگر کسی فکر میکنه که سایت الان دیگه باید عاری از هر گونه مشکلی باشه اشتباه میکنه هر چند تمام سعی ما بر این هست که تمامی مشکلات را بر طرف کنیم

2- دوستانی که فکر میکنن ما میلیونر هستیم و این سایت رو از روی سرگرمی میچرخونیم هم اشتباه میکنن خیلی از دوستان ایراد میگیرن که قالب سایت خوب نیست و باید تغییر کنه  خدمت همه عزیزان عرض کنم که ما هم در صدد این هستیم که قالب اختصاصی خدمون رو برای طراحی آماده کنیم اما این کار نیاز به پول تقریبا زیادی داره که به محض اینکه توان مالی ما اجازه بده بدون درنگ قالب اختصاصی و متنوع رو برای طراحی سفارش خواهیم داد

3- تا اینجای کار ما از هرگونه امکاناتی که برای راحتی کار کاربران در سایت بوده دریغ نکردیم و تا جای ممکن بهترین سرور های اختصاصی رو برای دانلود بدون دردسر فیلم و سریال خریداری کردیم

4- از تمامی عزیزانی که در این 4 ماه با ما بودند و بدون هیچ چشم داشتی و بدون منت به سایت خودشون کمک کردند صمیمانه تشکر میکنم و امیدواریم بتونیم در آینده زحمات همه این عزیزان رو هر چند کم جبران کنیم
    **** آیا میدانید در سرور VIP سایت بیش از 1300 سریال بدون کوچک ترین نقص وجود دارد؟ ****

عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

8. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4502  
    تشکر شده
    20780  

موضوع پست: 

نقل قول-_- نوشته است:
    ساییتتون عالیه..به جرات میشه گفت حرفه ای ترین سایت فیلم وسریال تو کل ایرانه..هدرم زیاد بدنیس ها... فقط به نظرم تو بخش فیلم های ماندگار(غیر اون 250 تای اول) که آقا مهیار هر چن وقت یه بار میزارن.. اگه یه بخش باشه که دوستان بیان فیلمای خوب رو معرفی کنن و توضیحه مختصری درمورد فیلم..جوایزی که گرفته ..و..بیان کنند و آقا مهیار از بین اونا فیلم انتخاب کنه و بزاره رو سایت بنظرم خیلی خوب بشه..
    پاینده و پیروز باشید

تبليغات تبليغات

9. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7356  
    تشکر شده
    79879  

موضوع پست: 

نقل قولmohsen33q نوشته است:
    من که انتقادی ندارم.چون به نظرم اصلا انتقادی به سایت وارد نیست.من الان خیلی وقته که حتی یه سرچ کوچیک برای  دانلود فیلم یا سریال نزدم چون به نظر من کل imdb اینجا هست.واقعا ممنون بابته زحمتتون.یه پیشنهاد داشتم.نظر شخصه خودمه.ولی به نظر خودم بهتره که انجام شه.ولی نظر سایر دوستان هم مهمه.پیشنهادم اینه که فیلمهای جدید که در سایت قرار میدید ولینکه مستقیمشون دارای تاریخ انقضا هستند رو به صورت یه تیکه قرار ندید.همونطوزی که در مدیافایر وسایر سرورها به صورته چند تیکه قرارمیدید در سرور اصلی هم چند تیکه قرار بدید.چون سرعت اینترنت ما پایین فایلهای گنده یه خورده سخت دانلود میشه.اینجوری هم مثلا وقتی یه فایلو دانلود کردیم و مهلته دانلودش تموم شد با خیاله راحت باقی تیکه ها رو از سرور های دیگه که زحمتشو کشیدید دانلود میکنیم.
    یه پیشنهاد دیگه هم داشتم.اگر مدیران سایت خودشون  250  فیلم برتر imdb رو دارن اگه براشون مقدوره  فروش بر روی هارد (مثلا آدم یه هارد اکسترنال بفرسته و پر بشه وبرگرده چون شاید رایت رو dvd وقت گیر یباشه )یا dvd بزارن(همون نسخه ای که در سایت میگذارید و کم حجم هست برای فروش بزارید).
    ببخشید دیگه سرتون رو درد آوردم.ممنون بابته توجهتون وزحمتهایی که که میکشید و کشیدید.

دوست عزيزم اولا ممنون بابت ابراز لطفتون...
    دوما اينكه همه جا لينك مستقيم رو به صورت تك پارت ارائه ميكنند تا بدون هيچ مشكلي دانلود بشه و 90 % كاربران هم با اين روش موافقند
    اما سوم... بزودي اين 250 فيلم براي فروش بر روي DVD هم آماده خواهد شد
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 13 Miladkpax, TiTaN, armin-fatahi, darkman01, hessam-com, kian2012, mo_62_a, moh$en, nikita-alex, raminflatron007, sam-modaree, taylorswift, terminatoooooor
    رتبه: 1.77%

تبليغات تبليغات

10. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7356  
    تشکر شده
    79879  

موضوع پست: 

نقل قول123qwe نوشته است:
    سلام خسته نباشید ... ساتتون عالی ....
    فقط یادمه قبلا هر فته 3 تا فیلم مانگار که فیلم های پر طرفداری بودن رو مراشتید ولی لان دیگه خیلی وقته این کار ادامه نم یدید میخواستم بدونم دیگه کلا  این جریان کنسل شده با...؟
    و جدید ا هم هماه لینک مستقیم سایت  لینک سایت آپلودبار هم می زارید میخوساتم بگم واقعا اینجوری عالی  خلی خوبه همیشه لینک آپلود باز هم بزارید  ممنون
    با تشکر

عزيز اينكار به هيچوجه كنسل نشده...فقط بنده درگير امتحانات هستم و ايشالله بعد از امتحاناتم...2تير... شاهد تحولات اساسي تو اون بخش خواهيد بود
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 11 Miladkpax, TiTaN, darkman01, hessam-com, kian2012, moh$en, nikita-alex, raminflatron007, sidoona, starn, taylorswift
    رتبه: 1.5%

تبليغات تبليغات

11. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4502  
    تشکر شده
    20780  

موضوع پست: 

نقل قولmohsen33q نوشته است:
    آقا یه پیشنهاد داشتم.در

عضویت  / ورود
    تاپیک که قوانینه سایت نوشته شده یه نکته هم اضافه کنید.این که اگر کاربری فیلم یا سریالی مد نظرش هست تاپیک درخواست ایچاد نکنه.تا اونجا که من دیدم هرکس تاپیک درخواست زده گفته شده به آقا میلاد پیامه خصوصی بده.اونجا هم همینو بنویسید یا اگر مقدور نیست بنویسید که مقدور نیست و کاربران تاپیکه درخواست ایجاد فیلم یا سریال ایجاد نکنن.با  تشکر.

والا این موردی هستش که کاربران می بایستی رعایت کنن و تا الان در چندین تاپیک و چندین مرحله این مورد و مابقی موارد تذکر داده شده ولی خب متاسفانه
    پاینده و پیروز باشید

تبليغات تبليغات

12. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7356  
    تشکر شده
    79879  

موضوع پست: 

نقل قولtakhte نوشته است:
    نقل قولMM-Fire نوشته است:
    نقل قولtakhte نوشته است:
    یک پیشنهاد داشتم برای آدمین.
    تو این مدت که من نظرات شما رو نسبت به فیلم ها، همین جا خوندم، متوجه شدم که شما هم جزو سلیقه های خاص سینما محسوب می شید (عکس عشق من هم که آواتارتونه) و اینکه یه کار فوق العاده هم می کنید و فیلم های ماندگار سینما رو با کیفیت عالی و با حجم مناسب به اشتراک می ذارید.
    به خاطر همین یه پیشنهاد داشتم. شما که ظاهرا شرایط و امکان انکود کردن فیلم ها رو دارید، می تونید مجموعه فیلم های

عضویت  / ورود
    ، که مولف های به تمام معنا هستند و تمام فیلم هاشون ماندگار، رو با کیفیت brrip تو سایت قرار بدید. مطمئنم با استقبال بی نظیری مواجه میشید. (حتی می تونید اگه براتون هزینه زیادی داره، تو بخش vip عرضه کنید)
    به هرحال...

نظر لطف شماست...البته...سعي ميكنم از برادران كوئن بيشتر فيلم بذارم تو سايت...البته No Country For Old Men و True Grit تو سايت هستش...Fargo هم تو بخش 250 فيلم برتر قرار داره...اما حتما فيلمهاي ديگري از اونها رو هم ميذارم...
    عضویت  / ورود

جسارتا، من فکر می کنم جای burn after reading و a serious man، که واقعا هم شاهکارند و هم ماندنی و البته سورس های مناسبی هم ازشون موجوده، توی همچین مجموعه ای دوست داشتنی ای خالیه.

اين فيلم ها بدليل اين گذاشته نشدند كه آنچنان مدت زيادي از تاريخ اكرانشون نميگذره...همونطور كه ديديد من تا الان فيلمي در قالب فيلم ماندگار از سال 2008 به بعد نزاشتم...
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 5 darkman01, hessam-com, nikita-alex, shahin23, takhte
    رتبه: 0.68%

تبليغات تبليغات

13. نماد کاربر

کاربر دو ستاره
    کاربر دو ستاره

عنوان کاربر
    کاربر دو ستاره 
    تشکر کرده
    1879  
    تشکر شده
    1553  

موضوع پست: 

با سلام وخسته نباشید خدمت مدیران محترم سایت.من چندین جا دیدم که میگن تولبار الکسا نصب کنید تا آمار سایت بیاد بالا.میخواستم اگه ممکنه آموزش نصبش رو قرار بدید تا کاربران نصب کنن و رتبه ی سایت بیاد بالا.اگه اجازه هست من خودم آموزشش رو یاد بگیرم و در سایت قرار بدم.با تشکر.پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون.
    برای نویسنده این مطلب moh$en تشکر کننده ها: 5 PATRIOT, darkman01, hessam-com, kian2012, sam-modaree
    رتبه: 0.68%

عضویت / ورود

عضویت / ورود

عضویت / ورود

تبليغات تبليغات

14. نماد کاربر

مدیر سایت
    مدیر سایت

عنوان کاربر
    مدیر سایت 
    تشکر کرده
    7695  
    تشکر شده
    53155  

موضوع پست: 

نقل قول123qwe نوشته است:
    نقل قولPATRIOT نوشته است:
    نقل قول123qwe نوشته است:
    سلام و خسته نباشید به همه ی دوتان عزیز imdb-dl مخصئصا مدیران عزیر که زحمت آپلود فیلم و سریال ها رو به عهده دارن مارتون حرف نداره
    ==============
    اما یک مشکلی اینجا هست تقریبا الان 2 ماه می شه که دیگه لینک های مستقیم سایت  نصب شب ها کا رنمی کنن یا اگه هم کار میکنند سرعت بسیار بسیار پایین
    همین دیشب من ساعت 3 بود زدم  یه فیلم رو از سرور مستقیم دانلود کنم  دیدم سرعت عالی می ده 120 که خیلی خوب بود ولی بعد از دانلود 24 مگ دیدم هی سرور قعط و وصل میشه و یهو دیدم که کلا قطع شد  که خیلی ضد حال بود میخواستم از مدیران و مسئولین سایت درخواست کنم لطف کنن رسیدگی کنن یا اگه مشکل هزینست سرور vip راه بندازن  من خودم از 2 ماه پیش وقتی دیدم اینجوری دل بستم فقطه به لینک های کمکی  آپلود باز که اونم متاسفانه دیگه به کاربراش و حتی کاربران عضو شدش امتیاز  قبلیت ایست در وسط دانلود و.... رو برداشته
    یادمه 5 ماه پیش بود که سرور سایت واقعا رو دست نداشت و واقعا سرعت فوق لعاده ای می داد ولی حالا....
    درضمن این اتفاق فقط شبها می افته ( چون اکثر ایرانی ها اینترنت رایگان شبانه دارن اینه که...)

با تشکر

دوست عزیزم دو ماه که نیست یک هفته هست اینجوری شده ما کلا 4 ماه سایت رو زدیم نمیشه که دو ماهش سرور خراب باشه

فیلم ها و سریال های سایت هر کدوم از دو سرور اختصاصی جداگانه لینک داده میشن سروری که Ip اشتراکی نیست و IP اختصاصی هست یعنی سرعت بسیار بالا اما در یک هفته گذشته data center سرور هاش از لحاظ سخت افزاری مشکل پیدا کردند که قول دادند طی 48 آینده درستش کنند

من برا این گفتم 2 ماه چون من حدودا 2 ماه پیش یه 3 شب پشت سر هم تست کردم دیدم اینجوره کلا بیخیالل سرور مستقیم شدم و چسبیدم به سرور کمکی آپلود بار که دیروز دیدم آپلود باز هم خراب کرده اینه اومدم ار سرور مستقیم تست کردم  اینکه که فکر کردم (شاید از اون موقع اینجوری بوده)

با تشکر

نه دوست عزیز الان سرور ها بدون مشکل هستند و شب میتونید با خیال راحت ازشون دانلود کنید با سرعت بالا
    برای نویسنده این مطلب PATRIOT تشکر کننده ها: 4 hessam-com, moh$en, mostafa, sam-modaree
    رتبه: 0.54%

تبليغات تبليغات

15. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7356  
    تشکر شده
    79879  

موضوع پست: 

نقل قولsaeed0011 نوشته است:
    با عرض سلام و احترام

با تشکر از سایت فوقالعاده جالبتون واینکه نمیشه از این سایت انتقاد کرد چون کارتون بینظیرهفقط میخواستم یه پیشنهاد بدم اینکه اون فیلمهای ماندگار خیلی جالبن ولی مناینترنت سرعت بالا ندارم اگه میشه اونهارو برای فروش بذارین البته انتخابیبا تشکر

ممنون...نظر لطف شماست... بزودي بخش فروش فيلمهاي سايت به صورت كامل راه اندازي ميشود...
    نقل قولelnaz_s نوشته است:
    سلام من يك انتقادي از مديران اين سايت دارم كه اگهسريال ها يا فيلم هايي كه درسايت قرار مي ديد خودتون توضيحاتي در باره ياون بنويسيد بهتره تا بريد از جاهاي ديگه كپي كنيد مثل سريال باران كهقبلا بود الان هم اگه به توضيحات  سريال TorchWood توجه كنيد متوجه مي شيدنوشته از شاپ دايويكس عرضه ميشه.
    اگه هم كه مشكل وقت هست كه مشكلي نيست اين فقط يك انتقاد كوچيكه  كه اميدوارم انتقاد پذير باشيد.

دوست گرامي حرف شما درسته...اما سريال ها و فيلمهايي كه در سايت گذاشته ميشوند كم نيستند كه بشه به راحتي اينكار رو انجام داد...از طرفي ما فرصت اين رو نداريم كه تمام فيلم ها و سريال ها رو اول ببينيم و بعد توضيحات اون رو ارائه بديم...
    اين مسائل كاملا جزئي هستند...
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 8 TiTaN, ahmad23, darkman01, hessam-com, kian2012, rozbeh1371, sadegh06, sam-modaree
    رتبه: 1.09%

تبليغات تبليغات

بازگشت به نظرات ، انتقادات و پیشنهادات

تنظيمات نمايش موضوعات

تنظيمات نمايش موضوعات

بعدی

استفاده از اين کنترل به منظور ايجاد محدوديت براي نمايش موضوعات در يک چهارچوب زماني مشخص است.

به شما اجازه مي دهد تا انتخاب کنيد اطلاعات بر اساس ليست موضوع مرتب شوند.

توجه : وقتي که مرتب سازي بر اساس تاريخ ، 'نزولي', جديد ترين نتايج را اول نمايش مي دهد.

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

کاربران در حال مشاهده اين انجمن

{درکل 0 کاربر آنلاین داریم :: هیچ کاربر عضو و 0 مخفی و . (اطلاعات این قسمت بر اساس 5 دقیقه قبل می باشد)

1. کاربران حاضر : بدون كاربران آنلاین

مجوز هاي ارسال و ويرايش

مجوز هاي ارسال و ويرايش

شما در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی را ارسال کنید
شما در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
شما در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
شما در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد