محل تبلیغات شما

1. در صورتي که براي اولين بار از اين سايت بازديد ميکنيد, لازم است تا پرسش و پاسخ را مطالعه فرماييد. در صورتي که هنوز عضو نشده ايد براي ارسال مطالب , دانلود فايل ها, دسترسي به انجمن هاي ويژه کاربران عضو شده و ... در سايتثبت نام کنيد. با کليک بر روي ثبت نام در مدت کوتاهي عضو سايت شده و از مطالب و امکانات سايت بهره مند شويد.

اطلاعیه های سایت

هرگونه استفاده از آواتار و امضا با محتوای سیاسی و راه اندازی و یا شرکت در بحث های سیاسی و ارسال هرگونه پست اسپم (بیهوده) خلاف قوانین سایت می باشد.

زبان رسمی انجمن فارسی بوده و تایپ فارسی از مهم ترین قوانین سایت است.

از ارسال هرگونه پست مبنی بر درخواست زیرنویس در تاپیک فیلم ها و سریال ها جداً خودداری نمایید ؛ در صورتی که از مجموعه ای ترجمه ای صورت بگیرد ، توسط مسئولین در تاپیک ها قرار داده می شود.

تشکر شما از پست ها و مطالب مفید باعث ترغیب بیشتر کاربران فعال و احساس رضایتمندی در آنان میگردد ؛ برای تشکر از هر پست فقط از دکمه تشکر در پایین پست استفاده نمایید.

از قرار دادن عکس های حجیم و متن های طولانی در امضای خود جداً خودداری نمایید.

برای دانلود با لینک مستقیم و بی دردسر فیلم ها و سریال های سایت ، عضو VIP شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

در صورتی که دارای سواد و سطح زبان انگلیسی متوسط رو به بالا هستید میتوانید عضو تیم ترجمه سایت شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

1. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4502  
    تشکر شده
    20730  

موضوع پست:  ..:: تاپيك طرح سوالات و مشكلات كاربران ::.. (تاپیک ثابت)

با سلام مجدد خدمت تك تك دوستان

با توجه به شروع رسمي سايت و راه اندازي انجمنها، احتمال اين موضوع هست كه براي كاربران عزيز سوالاتي متعدد پيش بياد و در رابطه با چگونگي كار انجمنها يا غيره مشكلاتي رو داشته باشن كه ما براي رفع و پاسخگوئي به اين مسائل و مشكلات به فكر راه اندازي تاپيكي اختصاصي افتاده ايم ،لذا از همه شما كاربران عزيز خواهشمنديم كه چنانچه در طول فعاليت خود با مشكلاتی مواجه يا سوالاتي در زمينه خاصي براي شما پيش آمد اونها رو با ما به وسيله اين تاپيك در ميون بگذاريد تا در اسرع وقت به اونها رسيدگي و در جهت رفع اونها اقدام كنيم .
    پاسخ گويي به مشكلات حتما نمي بايستي از طرف مديران و مسئولین سايت صورت بگيره و اگر كاربران عادي هم اطلاعاتي داشته باشن مي تونن اونها رو در اختيار ديگران بگذارند، ولي اين موضوع مستلزم اين هستش كه دوستاني كه اقدام به پاسخگوئي به مسائل و مشكلات مي كنند اطلاعات كافي در اون مورد خاص را داشته باشند و به صورت كامل اون رو بازگو و مشخص كنند

بديهي است كه به مسائل و مشكلاتي كه در ديگر تاپيكها به صورت متفرقه بيان گردد ترتيب اثري داده نميشود لذا از همه شما اين تقاضا رو داريم كه سوالات خودتون رو تنها در اين تاپيك عنوان كنيد و از بيان اونها در تاپيك هاي متفرقه خودداري كنيد تا ما نيز بتوانيم هرچه سريع تر در جريان مشكلات شما قرار بگيرم و اونها رو بر طرف كنيم.

در اینجا به بعضی از سوالات رایجی که برای کاربران پیش میاد جواب داده میشه تا حدالمقدور از پستهای تکراری جلوگیری بشه.
    1.تعداد ستاره ها و رابطه اونها با ارسال ها:
    :دوستان عزیز ستاره های هر کاربر به تعداد ارسالهای مفیدش بستگی داره به این ترتیب که شما با رسوندن ارسال هاتون به عدد 100،دو ستاره می شید به عدد
    300،سه ستاره،600 ارسال چهار ستاره و 900 ارسالشمارو 5 ستاره ممی کنه.
    (از اونجائی میگم ارسالهای مفید که ، بعضا مشاهده شده که برخی از کاربران برای داشتن ارسالهای بیشتر شروع به دادن پست های اسپم می کنن(که شامل پست های یک کلمه،پست های تشکر خالی و مکرر،ارسال شکلک و پست هائی که از قوانین سایت تبعیت نمیکنه مثل ارسال های فینگلیش یا لاتین و  ...)که خوب تمامی این پست ها در صورت مشاهده پاک خواهند شد و به جز اتلاف وقت خودتون و مدیران سایت(زمانی که برای پاک شدن پست ها گذاشته میشه) هیچ فایده ای نداره.

2.چگونگی ایجاد و ارسال تاپیک:
    در جواب سوال این سوال باید عرض کنم که: با رعایت قوانین و اصول مربوط به انجمن ها هر کاربر عادی می تونه یک تاپیک رو ایجاد کنه و برای انجام اینکار نیاز به شرایط خاصی نیستش ولی همونجور که اعلام کردم اجرای قوانین در این مورد الزامی هستش زیرا که در صورت عدم انجام اونها تاپیک شما سریعا پاک خواهد شد.

با تشكر

آخرین ویرایش توسط mehdideh on چهارشنبه 21 اردیبهشت, 90 17:45, ویرایش شده در 3.
    پاینده و پیروز باشید

تبليغات تبليغات

2. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7335  
    تشکر شده
    79431  

موضوع پست: 

نقل قولvahidkpax نوشته است:
    سلام.تعداد ارسال ها تاثیری روی ستاره های کاربرها داره.یا نه.ممنون.

بله با 100 ارسال 2 ستاره...300 ارسال 3 ستاره...600 ارسال 4 ستاره و 900 ارسال 5 ستاره ميشيد...
    برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

3. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4502  
    تشکر شده
    20730  

موضوع پست: 

نقل قولwayNe نوشته است:
    نقل قولparsis نوشته است:
    نقل قولwayNe نوشته است:
    تاپیک در مورد موسیقی نمیشه زد !!!؟

دوست عزیز این سایت قراره فقط به صورت تخصصی کار کنه اونم فقط رو فیلم و سریال متاسفانه تاپیک موسیقی نمیشه زد

درسته , ولی اخبار بعضی از جشنوارها و مناسبتای موسیقی مثل همین Grammy awardS که چند شب پیش بود , اگه بشه یه تاپیکی زد و خبراشو داد بد نیست
    عضویت  / ورود

ببين سياوش جان اگر اين گونه اخبار در سايت قرار بگيرد ديگر دوستان هم اين توقع رو دارن كه اخباري در اين زمينه يا زمينه هاي ديگر مثل (ورزش،...) قرار بدن و بعد از مدتي شاهد اين هستيم كه اين گونه اخبار بخش اعظمي از بحث ها رو فذا مي گيره واين موضوع به هيچ عنوان با سياست هاي مديران سايت و اهدافي كه دارن جور در نمياد
    عضویت  / ورود
    پاینده و پیروز باشید

تبليغات تبليغات

4. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4502  
    تشکر شده
    20730  

موضوع پست: 

در اين پست مي خواستم تشكري كرده باشم از دوستان و كاربراني كه به سوالات افراد پاسخ دادن و اين موضوع رو خاطر نشان كنم:كه پاسخ گويي به مشكلات حتما نمي بايستي از طرف مديران سايت و انجمن يا دستياران صورت بگيره و اگر كاربران عادي هم اطلاعاتي داشته باشن مي تونن اونها رو در اختيار ديگران بگذارند، ولي اين موضوع مستلزم اين هستش كه دوستاني كه اقدام به پاسخگوئي به مسائل و مشكلات مي كنند اطلاعات كافي در اون مورد خاص داشته باشن و به صورت كامل اون رو بازگو و مشخص كنند
    با تشكر از تك تك شما دوستان كه به فكر مسائل و مشكلات ديگر كاربران هستين
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود

اين موازين به پست اول هم اضافه گرديد.
    پاینده و پیروز باشید

تبليغات تبليغات

5. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    14435  
    تشکر شده
    3892  

موضوع پست: 

نقل قولmostafa نوشته است:
    سلام دوستان و مهدی عزیز سوالی داشتم:
    این فیلم هایی که من از سایت شما با کیفیت 720p دانلود میکنم میتونم تو دی وی دی پلیر و یا با TV باز کنم حتی وقتی به ابعاد کوچکتر (480*640) convert می کنم گوشیمم باز میکنه اما تو هیچ کودوم نمیتونم زیرنویساشونو وا کنم اگه کسی بلده لطفا بگه که چجوری می تونم زیرنویسو تو اینا باز کنم؟
    ممنون

با برنامه AVIAddXSubs  زیر نویس را به فیلم بچسبون و با خیال راحت فیلمت را ببین
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

6. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4502  
    تشکر شده
    20730  

موضوع پست: 

نقل قولentezar_forever نوشته است:
    سلام دوستان و مهدی عزیز سوالی داشتم:
    این فیلم هایی که من از سایت شما با کیفیت 720p دانلود میکنم میتونم تو دی وی دی پلیر و یا با TV باز کنم حتی وقتی به ابعاد کوچکتر (480*640) convert می کنم گوشیمم باز میکنه اما تو هیچ کودوم نمیتونم زیرنویساشونو وا کنم اگه کسی بلده لطفا بگه که چجوری می تونم زیرنویسو تو اینا باز کنم؟
    ممنون

با برنامه AVIAddXSubs  زیر نویس را به فیلم بچسبون و با خیال راحت فیلمت را ببین
    عضویت  / ورود

دوست من لطف خیلی بزرگی به من کردی یه دنیا ممنونم ازت
    عضویت  / ورود

اقا مصطفی عزیز آموزش تصویری چگونگی انجام اینکارو هم از لینک زیر می تونی ببینی
    عضویت  / ورود

http://imdb-dl2.com/ftopicp-1331.html#1331

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط mehdideh در چهارشنبه 27 بهمن, 89 21:35 .
    پاینده و پیروز باشید

تبليغات تبليغات

7. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4502  
    تشکر شده
    20730  

موضوع پست: 

نقل قولkingstep نوشته است:
    ye soal dg ham dashtam
    setrare hache jori ezafe mishand

دوست عزیز اول از همه این موضوع که از همه عزیزان به خصوص شما تقاضا دارم که قبل از طرح هر سوالی زحمت بکشین و تمامی پست ها رو مطالعه کنن چرا که احتمال این موضوع که سوال یا مشکل مورد نظر شما توسط یکی دیگر از کاربران هم مطرح شده باشه خیلی زیاده و مسلما به اون موضوع پاسخ داده شده و شما می تونید که از اون استفاده کنید و نیازی به دادن پست دوباره و اضافه نیستش و از شلوغی بی مورد و اضافه شدن به صحفات تاپیک و در نتیجه بی نظمی جلو گیری کنید، دقیقا مثل همین سوال و سوال قبلیتون(که البته پاک شد) که توسط خودتون در صفحه اول پرسیده شد و جوابش رو هم دوستان دادن(البته من هنوز هدف از پرسش دوبارش رو نمی دونم)
    و مورد دوم اینکه تا اونجائی که امکان داره تمام مسایلتون رو در یک پست اعلام کنید. نه اینکه هر مشکل رو در یک پست بگذارید و مشکل بعد رو بلافاصله در یک پست دیگر

و در آخر هم در جوابه سوال اولتون :دوست عزیز ستاره های هر کاربر به تعداد ارسالهای مفیدش بستگی داره به این ترتیب که شما با رسوندن ارسال هاتون به عدد 100،دو ستاره می شید به عدد 300،سه ستاره،600 ارسال چهار ستاره و 900 ارسالشمارو 5 ستاره ممی کنه.
    (از اونجائی میگم ارسالهای مفید که: بعضن مشاهده شده که برخی از کاربران برای داشتن ارسالهای بیشتر شروع به دادن پست های اسپم می کنن(که شامل پست های یک کلمه،پست های تشکر خالی و مکرر،ارسال شکلک و پست هائی که از قوانین سایت تبعیت نمیکنه مثل ارسال های فینگلیش یا لاتین و  ...)که خوب تمامی این پست ها در صورت مشاهده پاک خواهند شد و به جز اتلاف وقت خودتون و مدیران سایت(زمانی که برای پاک شدن پست ها گذاشته میشه) هیچ فایده ای نداره.

در جواب سوال دومتون هم باید عرض کنم: با رعایت قوانین و اصول مربوط به انجمن ها هر کاربر عادی می تونه یک تاپیک رو ایجاد کنه و برای انجام اینکار نیاز به شرایط خاصی نیستش ولی همونجور که اعلام کردم اجرای قوانین در این مورد الزامی هستش زیرا که در صورت عدم انجام اونها تاپیک شما سریعا پاک خواهد شد.
    که البته اصلی ترینه اون قوانین تایپ فارسی مطالب هستش
    عضویت  / ورود

امیدوارم که مفید و واضح بوده باشه.
    از اونجائی که این مسائل جز سوالات اکثر کاربران هستش به پست اول نیز اضافه میشه و در آینده هم این روند ادامه خواهد داشت
    با تشکر از همه شما که با رعایت قوانین سعی در بهتر شدن روند کاری سایت دارید

آخرین ویرایش توسط mehdideh on چهارشنبه 27 بهمن, 89 22:07, ویرایش شده در 2.
    پاینده و پیروز باشید

تبليغات تبليغات

8. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4502  
    تشکر شده
    20730  

موضوع پست: 

از تمامی دوستان گل تقاضا دارم با مطالعه دقیق قوانین و رعایت اونها اسباب آسایس و راحتی رو برای دیگر کاربران فراهم کنن.
    پاینده و پیروز باشید

تبليغات تبليغات

9. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    14435  
    تشکر شده
    3892  

موضوع پست: 

چه جوری در winrar
    فایل وصل کنم؟

اگه فایل هات اسمشون به ترتیب و پشت سر هم باشه توی یک پوشه بزارشون و شماره 1 را باز کن بقیه  فایل ها را خودش شناسایی میکنه و باز میکنه
    یا میتونی رو همشون کلیک کنی و اکسترک کنی
    برای نویسنده این مطلب entezar_forever تشکر کننده ها: 16 Hooman Movie, Miladkpax, alipunisher7, armin-fatahi, darkman01, fesfes, hancock, hessam-com, jusenglish, kian2012, Leon_1992, mesimesi, mo_62_a, mohamadaliali, sonofmoon7, x-man007
    رتبه: 2.2%

تبليغات تبليغات

10. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    14435  
    تشکر شده
    3892  

موضوع پست: 

نقل قولta7 نوشته است:
    سلام چجوري ميشد با km player از فيلم عكس گرفت يادم رفت
    عضویت  / ورود

ctrl+a را بزن عکس میگیره
    عضویت  / ورود

محل ذخیره :

documents/The KMPlayer/Capture
    برای نویسنده این مطلب entezar_forever تشکر کننده ها: 21 Hooman Movie, LordStark, Miladkpax, Nimar007, Rouzbeh, alipunisher7, cesc289, darkman01, fesfes, hancock, hessam-com, jusenglish, kian2012, Leon_1992, mesimesi, mo_62_a, Phahim, sam-modaree, sonofmoon7, ta7, x-man007
    رتبه: 2.89%

تبليغات تبليغات

11. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    3684  
    تشکر شده
    294  

موضوع پست: 

چجوری post ویرایش کنیم

كناره دكمه تشكر هستش ...ويرايش...
    برای نویسنده این مطلب jusenglish تشکر کننده ها: 17 Hooman Movie, LordStark, Nimar007, ahmad23, alipunisher7, babaksafari1998, darkman01, fesfes, hancock, hessam-com, kian2012, Leon_1992, mehdideh, mesimesi, mo_62_a, sam-modaree, x-man007
    رتبه: 2.34%

تبليغات تبليغات

12. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    4502  
    تشکر شده
    20730  

موضوع پست: 

همه ی تایبیک ها اینجوری میشه.مثلا درخواست فیلم خارجی و ... همه بعد از چند ثانیه میرن و همیشه همون تایبیک های قدیمی میان.

به اين دليل هستش كه مبناي ترتيبي تاپيك ها بر اساس تاريخ ايجاد نيستش بر اساس آخرين ارسال هاست به اين ترتيب كه هر ارسالي در هر تاپيكي صورت بگيره همون تاژيك به صدر ميادش كه اين امر باعث رفتن به پائين ما بقي تاپيك ها ميشه
    عضویت  / ورود
    پاینده و پیروز باشید

تبليغات تبليغات

13. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    9869  
    تشکر شده
    85200  

موضوع پست: 

چرا tapick من نیومده delet میشه ولی واسه کاربر دیگر نه

واسه اینکه شما به ما لطف میکنین و لج مارو دارین فقط تاپیک غیر تخصصی میدین
    عضویت  / ورود

ما هم مجبوریم پاک کنیم
    برای نویسنده این مطلب Parsis تشکر کننده ها: 16 LordStark, Nimar007, Odatis, alipunisher7, armin-fatahi, b201, babaksafari1998, darkman01, hessam-com, jusenglish, Leon_1992, mesimesi, mo_62_a, mohamadaliali, mr-red33, sonofmoon7
    رتبه: 2.2%

تبليغات تبليغات

14. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    9869  
    تشکر شده
    85200  

موضوع پست: 

نقل قولAli-movie نوشته است:
    سلام ميخواستم بدونم چجوري ميشه از سرور داواس  , فيلم ها را دانلود كنم
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود

این مراحل رو طی کن
    1-زیر داواس Click Here رو انتخاب کن
    2-توی صفحه جدید Free Download رو انتخاب کن
    3-تو صفحه بعد اونجایی که نوشته Enter code below کد رو وارد میکنی منظور اهدادی هست که اونجا نوشته شده
    4-creat download link رو میزنی
    5-بعدش لینک دانلود میاد خیلی راحت روش کلیک میکنی و شروع میکنه به دانلود
    برای نویسنده این مطلب Parsis تشکر کننده ها: 5 Miladkpax, darkman01, hessam-com, jusenglish, sonofmoon7
    رتبه: 0.69%

تبليغات تبليغات

15. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    14435  
    تشکر شده
    3892  

موضوع پست: 

چرا من نمیتونم با برنامه ی win dvd فایل های mkv رو نگاه کنم.

میلاد جان به نظر من هرچی برنامه داری بزار کنار و با km کار کن که در حال حاضر بهترین پلیر جهانه. کار کردن هم باهاش راحته
    برای نویسنده این مطلب entezar_forever تشکر کننده ها: 4 Miladkpax, darkman01, hessam-com, jusenglish
    رتبه: 0.55%

تبليغات تبليغات

بازگشت به نظرات ، انتقادات و پیشنهادات

تنظيمات نمايش موضوعات

تنظيمات نمايش موضوعات

بعدی

استفاده از اين کنترل به منظور ايجاد محدوديت براي نمايش موضوعات در يک چهارچوب زماني مشخص است.

به شما اجازه مي دهد تا انتخاب کنيد اطلاعات بر اساس ليست موضوع مرتب شوند.

توجه : وقتي که مرتب سازي بر اساس تاريخ ، 'نزولي', جديد ترين نتايج را اول نمايش مي دهد.

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

کاربران در حال مشاهده اين انجمن

{درکل 0 کاربر آنلاین داریم :: هیچ کاربر عضو و 0 مخفی و . (اطلاعات این قسمت بر اساس 5 دقیقه قبل می باشد)

1. کاربران حاضر : بدون كاربران آنلاین

مجوز هاي ارسال و ويرايش

مجوز هاي ارسال و ويرايش

شما در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی را ارسال کنید
شما در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
شما در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
شما در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد