محل تبلیغات شما

1. در صورتي که براي اولين بار از اين سايت بازديد ميکنيد, لازم است تا پرسش و پاسخ را مطالعه فرماييد. در صورتي که هنوز عضو نشده ايد براي ارسال مطالب , دانلود فايل ها, دسترسي به انجمن هاي ويژه کاربران عضو شده و ... در سايتثبت نام کنيد. با کليک بر روي ثبت نام در مدت کوتاهي عضو سايت شده و از مطالب و امکانات سايت بهره مند شويد.

اطلاعیه های سایت

هرگونه استفاده از آواتار و امضا با محتوای سیاسی و راه اندازی و یا شرکت در بحث های سیاسی و ارسال هرگونه پست اسپم (بیهوده) خلاف قوانین سایت می باشد.

زبان رسمی انجمن فارسی بوده و تایپ فارسی از مهم ترین قوانین سایت است.

از ارسال هرگونه پست مبنی بر درخواست زیرنویس در تاپیک فیلم ها و سریال ها جداً خودداری نمایید ؛ در صورتی که از مجموعه ای ترجمه ای صورت بگیرد ، توسط مسئولین در تاپیک ها قرار داده می شود.

تشکر شما از پست ها و مطالب مفید باعث ترغیب بیشتر کاربران فعال و احساس رضایتمندی در آنان میگردد ؛ برای تشکر از هر پست فقط از دکمه تشکر در پایین پست استفاده نمایید.

از قرار دادن عکس های حجیم و متن های طولانی در امضای خود جداً خودداری نمایید.

برای دانلود با لینک مستقیم و بی دردسر فیلم ها و سریال های سایت ، عضو VIP شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

در صورتی که دارای سواد و سطح زبان انگلیسی متوسط رو به بالا هستید میتوانید عضو تیم ترجمه سایت شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

1. نماد کاربر

دستیار مدیر تیم ترجمه
    دستیار مدیر تیم ترجمه

عنوان کاربر
    دستیار مدیر تیم ترجمه 
    تشکر کرده
    2722  
    تشکر شده
    4475  

موضوع پست:  .::. فراخوان عضویت در گروه ترجمه (مطالعه پست اول الزامیست) .::.

سلام خدمت تمام دوستان و کاربران گرامی
    برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
    عضویت  / ورود
    با توجه به پیشرفت روز افزون سایت و تیم ترجمه‌ی IMDB-DL  و همچنین برای ادامه این راه و موفقیت روزافزون تیم، دور جدید فراخوان عضویت در تیم ترجمه سایت را اعلام می کنیم.

شرایط عضویت در گروه ترجمه سایت

- داشتن سطح زبان انگلیسی متوسط رو به بالا
    - داشتن حس مسئولیت پذیری و خوش قولی
    - داشتن حس همکاری تیمی و مشارکتی
    - داشتن زمان کافی برای ترجمه (حداقل ماهی 2 فیلم)
    - قانونمند بودن و وظیفه شناسی

مراحل عضویت در گروه ترجمه سایت

- دوستانی که سابقه ی ترجمه دارند آدرس پروفایل Subscene خودشان رو در این تاپیک قرار دهند و اگر هم تازه قصد گام نهادن به عرصه ی زیرنویس پارسی رو دارید یک کار به سلیقه ی خودتان ترجمه کرده (حداقل 200خط) و زیرنویس فارسی را به همراه زیرنویس انگلیسی در این تاپیک قرار دهید.

- نمونه کار شما حتما باید به صورت تکی و توسط خودتون ترجمه شده باشه و کارهای مشترک مورد قبول نیست

- در صورت دریافت تأیید همکاری شما در مرحله اول آغاز شده و تگ مترجم آزمایشی به همراه دسترسی به تاپیک های تیم ترجمه را دریافت می کنید.

- مطالعه دقیق تاپیک قوانین و آموزش و معرفی کامل خود در تاپیک خصوصی مترجمان جهت آشنایی مترجمان گروه با شما

- اعلام اولین فعالیت خود در سایت با کمک دستیار تیم که وظیفه آموزش و کمک شما را به عهده دارد ، باید حداکثر ظرف 2 روز بعد از دریافت تگ مترجم انجام شود .

- اتمام اولین کار خود ظرف حداکثر 10 روز پس از تأیید دستیار و یا مدیر تیم و ریلیز آن در سایت مرجع سابسن و اعلام در تاپیک آغاز ترجمه

- اعطای تگ تازه وارد به شما بعد از ارسال اولین کار

- پس از ارسال اولین ریلیز شما مشروط بر تأیید مدیر ترجمه شما اکانت وی آی پی سایت و همچنین وی/ پی/ ان رایگان دریافت خواهید کرد که تا زمانی که در تیم (با توجه به قوانین) فعالیت داشته باشید از این مزایا بهره مند خواهید بود.

- توجه داشته باشید زیرنویس فارسی برای نمونه کاری که ارسال میکنید در سایتهای مرجع از جمله Subscene و Farsisubtitle موجود نباشد. در غیر این صورت نمونه کار پذیرفته نخواهد شد

- اگر پروفایل سابسین خودتون رو قرار دادید ، حداقل یکی از کارهاتون باید زودتر از سایر زیرنویس‌های موازی احتمالی منتشر شده باشه

- برای پیدا کردن فیلم یا سریال بدون زیرنویس میتوانید به تاپیک

عضویت  / ورود
    مراجعه کنید .

-دوستان عزیز توجه داشته باشید، عزیزانی که درخواست عضویت در تیم را دارند حداقل باید 18 سال داشته باشند

- عزیران توجه کنید کسانی که به دلیل عدم فعالیت تگشون گرفته میشه به هیچ وجه امکان بازگشت به تیم ترجمه رو ندارند پس قبل از ارسال درخواست مطمئن بشید که وقت کافی برای ترجمه دارید .

- برای اعلام آمادگی فقط ارسال یک پست در این تاپیک کافیست و نیازی نیست برای ما پیام خصوصی بفرستید یا مدام جویای نتیجه بشید ، تمام پست ها در اسرع وقت و بصورت دوره ای بررسی و رسیدگی میشه(در غیر اینصورت عمل کنید بدون بررسی نمونه کارتون رد میشه) .

- به هیچ عنوان نباید هنگام درخواست عضو تیم دیگه‌ای باشید یا همزمان در تیم دیگه‌ای درخواست عضویت بدید .

بسیاری از کاربران بعد از رد شدن نمونه کارشون پرسیده بودند که دلیلش چیه ، من به طور کلی میگم که جمله بندی نامناسب ، غلط املایی و اشتباه در ترجمه‌ی کلمات و جملات اگه بیش از حد مجاز باشه یعنی زیرنویس شما شرایط لازم رو نداره پس لطفا در این زمینه دیگه پیام خصوصی نفرستید و پست ارسال نکنید چون جوابی دریافت نخواهید کرد .

مزایای عضویت در گروه ترجمه :

- اکانت وی آی پی سایت     
    - اکانت س*اک*س و تونل رایگان
    - انتخاب هرماه تا 9 مترجم به عنوان مترجم برتر و اهدا جوایزی به این عزیزان
    - مستقیم کردن لینک های اکثر آپلود سنترهای معروف دنیا برای مترجمین تیم
    و...

دوستان عزیز میتونید برای ترجمه از یکی از چهار نرم افزار زیر استفاده کنید.

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

Pass: imdb-dl

منتظر اعلام آمادگی شما برای همکاری در این تیم هستیم ...

رعایت قوانین برای ما از همه چیز مهم تره پس لطفا پس از خواندن تمامیِ شرایطِ گفته شده اقدام به ارسال درخواست کنید... در صورتی که بدون توجه به قوانین بالا پست بدید، متاسفانه مجبور میشیم پستتون رو بدون بررسی پاک کنیم.

پست ها پس از بررسی پاک میشن و تنها جواب مسئولِ تیم با نقل قول از پست شما باقی میمونه.

بعد از هر دوره تاپیک تا پایان بررسی نمونه کارها و اعلام نتایج قفل میشود .

موفق باشید
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب Red2008 تشکر کننده ها: 246 .DcoY., 2Pac_Shakur, 4chub, AMIRARDAVAN, A_LINE_DARK, AliReza-AZ, Ali_fatoori, AloN3, Amin99, AmirKing098, Araz33, AtoZ, BALSA, Brad, CAPTURE, CHooBIN_1993, Chatrasham, Dark_Shadow, Deactivated, DonCorleone, Edward2013, Eros, Faint, Farazkazama, Farhad71, Faryaad66, GOAT, Germanizer2, Hidock, Horde, JEDREK, Juventus, KAVEH_HENRY, KingBeckham, KingOfNorth, MLnate, MM-Fire, MRsaeed, Man_in_Black, Master, MehrSShaD, Michael-Corleone, MichaelScofield, Miladkpax, MohammadHero, Mohammad_Liberty, Morpheus, Mostafa-p, Neo, Nina-san, Omid_Avril, PATRIOT, Parsis, Persian_Punisher, Relapse_Em, Rouzbeh, SaeedWow, SmeaGoLY, Superaryan, TiTaN, Translator92, Unforgiven, XrateD, Zanakhdan, A M I R, ab-hossein200, AgoNy, Ahmad.T, Ahmad_Us, Akalin, akhtaten, alberto, Ali.A, ali.bihamta, ali_1360, alipunisher7, Alireza azizi, Alireza BK, alit777, alpay_fm, aminexplorer, Amir, amirm, amirms, amirmufc, amirreza0, Amirsalvatore, anzalichi, arian1369, arman ariayee, asajadi84, aspirin2020, atenkm, ba2k25, babak_96, babaksafari1998, bahman1985, bamdadn, baran soft, barneyst, Behz@addh, behzadhoseini, birjandia01, borsam, carelless_whissper, complex-individual, cyrus2013, Dark-Passenger, dasm, DEXTER_SCOFIELD, dlf, dord, EL-BARTO, elka, entezar_forever, erfan78, errornima, Farb0d_GY, farzad74, Frank Costello, freerunner, Gabriel_Belmont, gajmostafa, greatR, hadi25, hamedsr, hamid_t, hamzeh94, Hamεd, hancock, hapoonol, hashemi90, Hesam, hgwxx7, holydance, hosein110, HusseinBeygi, imansj, infinity.iB, irajgkln, jack24, Jack_Sparrow, joghatayi8, jtcctu, kami3030, kasra90210, kiamehr70, kianoosh_93, kiarash_tophero, KiNG MiLaD, king_persia999, Leon_1992, LORD90, m-m, m0hammad2020, m2m2, Mahyaa7, majid1997, mamad092, mansour777, Mar Jan, mehdideh, mehrdadss, mehrdadvlc, merajmasarat, mmansori85, moein, mohammad0831, mohammad123456m, mohammadir, mojtbaramiz, mork, mr-red33, Mr.Nobody, mraf, mshirzad76, Muhammad.A, natoforce, NaWeed.ab, negar_hunter, nzarei, oltimu, omidkh007, pari_shaun, parsa6000000, payday, pedram.sld, pejmanmm, poirotdost, Pouriyaa, punisher110, R_HURRICANE, Rad1cal, ragnar, Rahimaleky, Rain Angel, raminfarman, Red2008, Reza_General, rezaa76, roozbehshariati, Sajad.Mir, sajjad8, saman151, samseven, scarlett, sepehr_sa, sharifie, shervinix, show_off, sinacool, Sir.Mohammad.Ghasemi, sizou_h, Snow_Man, sojoodpalang, Son of AraThorn, sorenaariyaei, sourenaasiaban, spartacuss, srahimi31, srhd021mhr, stateofgrace, sweetman, T4rGR14N, talkin, taoren, taylorswift, TheOmidM, THIAGO, thral, Toxicity, translator, vahid-MA, vejdan, ver, virus100, wahid1, WALTER.H.WHITE, wrong, wwebest, x.maaml, xanthippi, xman_III, Zeus352, zirkhaki, 11212
    رتبه: 33.84%

تبليغات تبليغات

2. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    1510  
    تشکر شده
    7589  

موضوع پست:  Re: .:::. دور جدید فراخوان عضویت در گروه ترجمه (قابل توجه کلیه کاربران) .:::.

نقل قولr324 نوشته است:
    با سلام
    لطفا برام نمونه کار بفرستید... شرایط را پذیرفته ام...
    با تشکر

دوست عزیز من یه بار جواب شما رو دادم من نمیتونم واسه یه ماه مترجم بگیرم شما هروقت وقت آزاد بیشتری داشتی در خدمتت هستم
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب Pouriyaa تشکر کننده ها: 6 JAKOOB, amirms, barneyst, entezar_forever, r4hm4n, Reza_General
    رتبه: 0.83%
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پهلوان زنده رو عشق است
    عضویت  / ورود

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تبليغات تبليغات

3. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    1510  
    تشکر شده
    7589  

موضوع پست:  Re: .:::. دور جدید فراخوان عضویت در گروه ترجمه (قابل توجه کلیه کاربران) .:::.

نقل قولcentermilad نوشته است:
    سلام و خسته نباشيد خدمت همه دوستان من دوست دارم عضو تيم ترجمه سايت بشم مرسي

اينم نمونه زيرنويس توسط خودم

فيلم Freelancers-2012

عضویت  / ورود

بررسی میشه و از طریق پیام خصوصی نتیجه بهتون اطلاع داده میشه.
    عضویت  / ورود

نقل قولanzalichi نوشته است:
    من میتونم توی ترجمه های بیوگرافی بازیگران کمک حالتون باشم!! زیرنویس نخاین ازم چون نه وقتشو دارم نه توانائی و نه دانشش رو....تا یک ترم قبل تافل هم خوندم...!!مترجم دوتا سایت اختصاصی دیگه هم هستم....من براتون نمونه کار میفرستم..یه نمونه از کارهام هم رفته توی ویکی پدیا رو بزارم براتون نگین بلد نیست..

عضویت  / ورود
    بازیکن بسکتبال
    اینم

عضویت  / ورود
    بازیکن بسکتبال

HELL YEAAAAAAH!!
    عضویت  / ورود

دوست عزیز تیم ما توی این زمینه فعالیت نمیکنه.
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب Pouriyaa تشکر کننده ها: 8 JAKOOB, Omid_Avril, amirms, centermilad, entezar_forever, Reza_General, sevensss, taylorswift
    رتبه: 1.1%
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پهلوان زنده رو عشق است
    عضویت  / ورود

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تبليغات تبليغات

4. آوتار

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    3779  
    تشکر شده
    4553  

نقل قولPAIN نوشته است:
    نقل قولtranslator نوشته است:
    نقل قولPAIN نوشته است:
    نقل قولPAIN نوشته است:
    سلام
    خسته نباشید
    درخواست به همراه رزومه برای مدیر ارسال شد

کسی جوابگو نیست؟

تا ساعتی دیگه پاسخ میدم.

ساعاتی دیگر که تبدیل شد به هفته ای دیگر

مگه بهتون جواب ندادم تو پیام خصوصی؟
    گفتم که علی آقا مدیر تیم نیستند.
    تشریف بیارید یاهو در خدمتتون هستم.
    یاهو هم نمیتونید بیاید تو پیام خصوصی بهم بگید تا بگم چیکار کنیم
    برای نویسنده این مطلب translator تشکر کننده ها: 5 JAKOOB, amirms, entezar_forever, hancock, Reza_General
    رتبه: 0.69%

تبليغات تبليغات

5. Neo
    هم اکنون آفلاين است.
    نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    5976  
    تشکر شده
    14174  

نقل قولantibarca نوشته است:
    ای خدا بابا من یه فیلمی رو ترجمه کردم الان چی کارش کنم  ؟

یه جا آپلود کن،لینکش رو برای من پیام خصوصی کن!
    برای نویسنده این مطلب Neo تشکر کننده ها: 4 JAKOOB, amirms, barneyst, Reza_General
    رتبه: 0.55%

عضویت  / ورود

از همان بچگي تو انتخاب زنها اشتباه مي كردم...!!!
    وقتي رفتيم سفيدبرفي رو ببينيم همه دلباخته ي سفيد برفی شده بودن و من عاشق نامادري بد ذاتش...!!!
    کتاب مرگ در میزند.....نوشته : وودی آلن

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

توصیه آخر بحث:عینه سگ باشید که مثل خر سوارتون نشن!

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عضویت  / ورود

پس "بخند مصنوعی" // حتی اگه هست زوری آره با من
    همرنگــ من بودی // آروم و سـرد بودی با این باور
    با تو خاطرم و داشتم // صحنه ها رو کاشتم
    حتی وقتی دوستات // بده ما رو خواستن...

تبليغات تبليغات

6. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    1510  
    تشکر شده
    7589  

دوستان عزیزی که علاقه به عضویت در تیم دارند اگه قبلاً خودشون کاری رو ترجمه کردند آدرس پروفایل سابسنسشون رو در این تاپیک قرار بدند و اگر هم تازه کار هستند یه کار به سلیقه ی خودشون زیرنویس و به همراه زیرنویس انگلیسی در اینجا قرار بدند.دیگه نمونه کار واسه دوستان فرستاده نمیشه
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب Pouriyaa تشکر کننده ها: 7 amirms, entezar_forever, LEADER.OF.HELL, Rad1cal, Reza_General, Snow_Man, translator
    رتبه: 0.96%

پهلوان زنده رو عشق است
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

7. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    1510  
    تشکر شده
    7589  

نقل قولbehnam1313 نوشته است:
    سلام
    من میخوام عضو گروه ترجمه بشم.
    اگه نمونه کار بدبد ممنون میشم.
    مرسی
    عضویت  / ورود

عزیز من اگه پست اول و پستی که من قبل از پست شما دادم رو مطالعه کنید متوجه شرایط جدید عضوگیری میشید
    عضویت  / ورود

پ.ن: دوستان دیگه تقاضای نمونه کار نکنید چون فرستاده نمیشه و با کمال احترام پستتون پاک میشه
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب Pouriyaa تشکر کننده ها: 4 amirms, entezar_forever, LEADER.OF.HELL, Reza_General

پهلوان زنده رو عشق است
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

8. نماد کاربر

کاربر اخراج شده
    کاربر اخراج شده

عنوان کاربر
    کاربر اخراج شده 
    تشکر کرده
    323  
    تشکر شده
    686  

نقل قولPouriyaa نوشته است:
    نقل قولbehnam1313 نوشته است:
    سلام
    من میخوام عضو گروه ترجمه بشم.
    اگه نمونه کار بدبد ممنون میشم.
    مرسی
    عضویت  / ورود

عزیز من اگه پست اول و پستی که من قبل از پست شما دادم رو مطالعه کنید متوجه شرایط جدید عضوگیری میشید
    عضویت  / ورود

پ.ن: دوستان دیگه تقاضای نمونه کار نکنید چون فرستاده نمیشه و با کمال احترام پستتون پاک میشه
    عضویت  / ورود

به جان پویا اصلا نمیخونن چی نوشتی
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب LEADER.OF.HELL تشکر کننده ها: 4 JAKOOB, amirms, Reza_General, tefedame

تبليغات تبليغات

9. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    1510  
    تشکر شده
    7589  

نمیدونم به چه زبونی بگم دیگه.
    لطفا تقاضای نمونه کار نکنید ارسال نمیشه.
    برای زیرنویس هم از برنامه ی TranslatorAssistant استفاده کنید.برنامه محیط ساده ای داره و نیاز به آموزش خاصی نداره.
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب Pouriyaa تشکر کننده ها: 4 amirms, entezar_forever, hashemi90, Reza_General

پهلوان زنده رو عشق است
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

10. نماد کاربر

کاربر دو ستاره
    کاربر دو ستاره

عنوان کاربر
    کاربر دو ستاره 
    تشکر کرده
    206  
    تشکر شده
    621  

نقل قولPouriyaa نوشته است:
    نمیدونم به چه زبونی بگم دیگه.
    لطفا تقاضای نمونه کار نکنید ارسال نمیشه.
    برای زیرنویس هم از برنامه ی TranslatorAssistant استفاده کنید.برنامه محیط ساده ای داره و نیاز به آموزش خاصی نداره.
    عضویت  / ورود

انقدر گفتین اخر عصبانی شد
    عضویت  / ورود

بابا ملاحظه ی اعصاب افراد رو هم بکنین دیگه
    عضویت  / ورود

-------------------------------------------
    عصبانی نشو اقا پوریا،حتما پست های قبلی رو ندیدن
    برای نویسنده این مطلب icephoenix تشکر کننده ها: 2 JAKOOB, Reza_General
    رتبه: 0.28%
    Everything is okay in the end. If it's not okay, then it's not the end

تبليغات تبليغات

11. نماد کاربر

کاربر چهار ستاره
    کاربر چهار ستاره

عنوان کاربر
    کاربر چهار ستاره 
    تشکر کرده
    1380  
    تشکر شده
    3562  

نقل قولkingmessi نوشته است:
    من میخوام عضو بشم زبانمم خوبه و وقت آزادم خیلی زیاد دارم خوشحال میشم که برای قضیه نمونه کار و این حرفا راهنماییم کنید

پوریای عزیز توی چند پست قبل خیلی شیوا توضیح داده
    برای نویسنده این مطلب kianoosh_93 تشکر کننده ها: 2 barneyst, Reza_General

تبليغات تبليغات

12. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    1510  
    تشکر شده
    7589  

نقل قولxx123 نوشته است:
    سلام و عذز میخوام به دلیل دیرکرد من داشتم کارا رو تو تیم ترجمه  قبلی درست میکردم که بیام پیش شما
    خوب من آماده ام لطفا این چندکارو انجام بدین که هماهنگ بشیم
    1-تعویض نام کاربری من به babak-96
    2-صحبت کردن با مدیران تیم ترجمه برای پذیرفتن من در تیم
    3- من همین الان شش تا فایل زیرنویس بلاتکلیف دارم و میخوام بذارمشون که فک کنم با گذاشتن اونا اکانت وی ای پی و همه فعال بشه
    4- آموزش نحوه تاپیک زدن اختصاصی برای زیرنویس در این انجمن
    5- اینم از لینک سابسین و فارسی ساب اکانت من میتونین دیدن کنین

عضویت  / ورود
      و  

عضویت  / ورود

6- این شش زیرنویس مال سریال دکتر هو هستند که قسمت آخرشو من تمام رنگی زدم و برای هر کاراکتر رنگ جدا در نظر گرفتم که میخواستم زودتر قرار بگیره چون اولین باره که این کار انجام میشه و واقعا خوبه که توی تیم ترجمه شما باشه
    7-
    8-
    9-
    10- خواهشا هرچه زودتر جواب من رو بدید خیلی ممنون

سلام.
    لطفاً آدرس درست اکانت subscene خودتون رو قرار بدید.هرکی روی اون لینک کلیک کنه میره تو اکانت خودش.
    در مورد بقیه ی قضایا و مزایا و شرایط و آموزش های لازم هم بعد از تایید کارتون و گرفتن تگ باهاتون صحبت میشه.
    برای نویسنده این مطلب Pouriyaa تشکر کننده ها: 5 entezar_forever, mohammad7521, Reza_General, Snow_Man, translator
    رتبه: 0.69%

پهلوان زنده رو عشق است
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

13. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    14435  
    تشکر شده
    3892  

نقل قولraisian_sh نوشته است:
    سلام
    من هم سطح زبانم بد نیست و علاقه زیادی هم به این کار دارم
    اگر نمونه کار برای من هم ارسال کنید ممنونم میشم

سلام . دوست عزیز توی پست اول که مراحل عضویت کامل توضیح داده شده
    عضویت  / ورود

- دوستانی که سابقه ی ترجمه دارند آدرس پروفایل Subscene خودشون رو در این تاپیک قرار بدند و اگر هم تازه قصد گام نهادن به عرصه ی زیرنویس پارسی رو دارید یک کار به سلیقه ی خودتون ترجمه و زیرنویس فارسی رو به همراه زیرنویس انگلیسی در این تاپیک قرار بدید.
    برای نویسنده این مطلب entezar_forever تشکر کننده ها: 2 Reza_General, translator

تبليغات تبليغات

14. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    1510  
    تشکر شده
    7589  

نقل قولlover69 نوشته است:
    سلام . یه بار پست دادم اینجا ولی خب پاک کردن .

یه بخشی از زیرنویس فیلم daylight بازی سیلوستره استالونه رو ترجمه کردم . اگر از نظر شما اوکی بود راهنمایی کنید برای عضویت .

http://www.uploadmb.com/dw.php?id=1354798765

بررسی و نتیجه بهتون اطلاع داده میشه
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب Pouriyaa تشکر کننده ها: 3 entezar_forever, Reza_General, translator
    رتبه: 0.41%

پهلوان زنده رو عشق است
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

15. Neo
    هم اکنون آفلاين است.
    نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    5976  
    تشکر شده
    14174  

نقل قولAida_E نوشته است:
    با عرض سلام و خسته نباشید
    من تازه عضو شدم و میخوام کار ترجمه رو شروع کنم
    نیاز به راهنماییتون دارم
    با تشکر.

سلام،توضیحات فرستاده شد
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب Neo تشکر کننده ها: 2 entezar_forever, Reza_General

عضویت  / ورود

از همان بچگي تو انتخاب زنها اشتباه مي كردم...!!!
    وقتي رفتيم سفيدبرفي رو ببينيم همه دلباخته ي سفيد برفی شده بودن و من عاشق نامادري بد ذاتش...!!!
    کتاب مرگ در میزند.....نوشته : وودی آلن

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

توصیه آخر بحث:عینه سگ باشید که مثل خر سوارتون نشن!

عضویت  / ورود

پس "بخند مصنوعی" // حتی اگه هست زوری آره با من
    همرنگــ من بودی // آروم و سـرد بودی با این باور
    با تو خاطرم و داشتم // صحنه ها رو کاشتم
    حتی وقتی دوستات // بده ما رو خواستن...

تبليغات تبليغات

بازگشت به مترجمان سایت iMovie-DL

تنظيمات نمايش موضوعات

تنظيمات نمايش موضوعات

بعدی

استفاده از اين کنترل به منظور ايجاد محدوديت براي نمايش موضوعات در يک چهارچوب زماني مشخص است.

به شما اجازه مي دهد تا انتخاب کنيد اطلاعات بر اساس ليست موضوع مرتب شوند.

توجه : وقتي که مرتب سازي بر اساس تاريخ ، 'نزولي', جديد ترين نتايج را اول نمايش مي دهد.

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

کاربران در حال مشاهده اين انجمن

{درکل 0 کاربر آنلاین داریم :: هیچ کاربر عضو و 0 مخفی و . (اطلاعات این قسمت بر اساس 5 دقیقه قبل می باشد)

1. کاربران حاضر : بدون كاربران آنلاین

مجوز هاي ارسال و ويرايش

مجوز هاي ارسال و ويرايش

شما در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی را ارسال کنید
شما در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
شما در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
شما در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
شما در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد