محل تبلیغات شما

1. در صورتي که براي اولين بار از اين سايت بازديد ميکنيد, لازم است تا پرسش و پاسخ را مطالعه فرماييد. در صورتي که هنوز عضو نشده ايد براي ارسال مطالب , دانلود فايل ها, دسترسي به انجمن هاي ويژه کاربران عضو شده و ... در سايتثبت نام کنيد. با کليک بر روي ثبت نام در مدت کوتاهي عضو سايت شده و از مطالب و امکانات سايت بهره مند شويد.

اطلاعیه های سایت

هرگونه استفاده از آواتار و امضا با محتوای سیاسی و راه اندازی و یا شرکت در بحث های سیاسی و ارسال هرگونه پست اسپم (بیهوده) خلاف قوانین سایت می باشد.

زبان رسمی انجمن فارسی بوده و تایپ فارسی از مهم ترین قوانین سایت است.

از ارسال هرگونه پست مبنی بر درخواست زیرنویس در تاپیک فیلم ها و سریال ها جداً خودداری نمایید ؛ در صورتی که از مجموعه ای ترجمه ای صورت بگیرد ، توسط مسئولین در تاپیک ها قرار داده می شود.

تشکر شما از پست ها و مطالب مفید باعث ترغیب بیشتر کاربران فعال و احساس رضایتمندی در آنان میگردد ؛ برای تشکر از هر پست فقط از دکمه تشکر در پایین پست استفاده نمایید.

از قرار دادن عکس های حجیم و متن های طولانی در امضای خود جداً خودداری نمایید.

برای دانلود با لینک مستقیم و بی دردسر فیلم ها و سریال های سایت ، عضو VIP شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

در صورتی که دارای سواد و سطح زبان انگلیسی متوسط رو به بالا هستید میتوانید عضو تیم ترجمه سایت شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

1. نماد کاربر

مدیر مسئول مجله
    مدیر مسئول مجله

عنوان کاربر
    مدیر مسئول مجله 
    تشکر کرده
    10632  
    تشکر شده
    15249  

موضوع پست:  ..:: فراخوان نشریه IMDB-DL ::..

به نام خداوند جان آفرین      حکیم سخن در زبان آفرین

خداوند بخشنده ی دستگیر     کریم خطا بخش پوزش پذیر

باسلام به دوستان و مخاطبان عزیز سایت IMDb-Dl

اگر مخاطب سایت ما باشید حتما با نشریه ما آشنایی دارید البتهخیلی از کسانی هم که با سایت آشنایی ندارند با نشریه ما آشنا هستند و این از آماربالای دانلود نشریه در سایت های دیگر مشخص می شود.
    برای شکل گیری یک نشریه سینمایی کامل و جامع به گروهی کاردان وسخت کوش نیاز است که با سینما و نویسندگی آشنایی داشته باشند چون به طور کلی کارروزنامه نگاری و چاپ نشریات تخصصی نیازمند این دو فاکتو به شکل توامان است و براییافتن افرادی با این خصوصیات چه مکانی بهتر از یک سایت سینمایی پر مخاطب؟
    به همین جهت با ایجاد این تایپیک سعی بر آن داریم تا از بینمخاطبان عزیز و فهیم این سایت بهترین افراد را برای نشریه گزینش کنیم و از همهدوستانی که دستی بر آتش نوسیندگی دارند و آشنایی نسبی هم با سینما و هنر دارند می خواهیمتا در صورت داشتن علاقه و وقت کافی در به ثمر رساندن این نشریه ما را یاریکنند.  

اما هدف از انتشار نشریه...

1- بیش و پیش از هر چیز ایجاد محفلی صمیمی برای طرفدارن سینما و همافزایی اندیشه ها در چهارچوب مجله ،

2- سعی در اطلاع رسانی صحیح و انتشار آخرین رویدادهای سینمابرای دوستانی که کمتر وقت پیگیری اخبار سینما را دارند ولی دوست دارند از طریقمنبعی مطمئن به آخرین رویدادهای سینما دسترسی داشته باشند ،

3- ایجاد بستری مناسب جهت به اشتراک گذاری مطالب آن دسته ازعلاقمندان سینما که دستی هم  بر قلم دارندو می خواهند به دور از حاشیه نظارتشان را با طرفداران واقعی سینما به اشتراگبگذارند .

شرایط کلی عضویت در گروه مجله سایت

مجله از قسمت های مختلفی از جمله هیات تحریریه ، خبرنگاران، صفحه آرایان و... تشکیل شده است که هر کدام دارای شرح وظایفو خصوصیات مربوط به خود هستند که در صورت ابراز تمایل به فعالیت در هر بخش بهداوطلبان اعلام می شود اما یکسری شرایط کلی برای پیوستن به تیم مجله وجود دارد کهمهمترین آنها  پایبندی به اصول اخلاقی وحرفه ای می باشد. از جمله این شرایط :

- داشتن سواد مناسب و آشنایی با سینماو روزنامه نگاری

- خوش قولی و پایبندی به تعهدات

- رعایت انصاف و اعتدال در نگارشمقالات ، تهیه خبرها و...

- رعایت احترام مخاطبان و همکاران

- داشتن روحیه مسئولیت پذیری و انتقادپذیری

- داشتن روحیه کار گروهی و مشارکتپذیری

- پیروی از خط مشی اصلی مجله یعنی خبررسانی و تحلیل درست و بی طرفانه در مورد سینما و حواشی آن

مزایای عضویت در گروه ترجمه

-
    اکانتوی وی آی پی سایت برای دانلود فیلم ها و سریال ها

-
    اکانتس/ا/ک/س رایگان
    -
    تگ مخصوص مجله ستاره دار به همراه دسترسی مدیریتی در بخشهای مربوط به نشریه
    و ...

مراحل عضویت در تیم مجله:

1-تماس با سردبیر تحریریه از طریق این تایپیک ،

2-مشخص کردن حوزه فعالیت و ارائه نمونه کار و رزومه ،

3-در صورت تایید یا عدم تایید سردبیرتحریریه از طریق پیام خصوصی داوطلب را در جریان می گذارد ،

4- در صورت تایید به صورت آزمایشی یک شماره را با مجله همکاری کرده و در صورت تایید نهایی به تیم مجله ملحق می شوید .
    درتمام مدت همکاری آزمایشی با مجله یکی از اعضای مجله که در حوزه فعالیت شما دارای تخصص می باشد به عنوان همکار راهنما شما را یاری می کند.

پیروزو سربلند باشید

آخرین ویرایش توسط Amir on پنج شنبه 27 مهر, 91 15:45, ویرایش شده در 18.

تبليغات تبليغات

2. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    12018  
    تشکر شده
    18363  

موضوع پست:  Re: فراخوان نشریه IMDB-DL

اول سلام میگم به امیر عزیز
    برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
    عضویت  / ورود
    خوش برگشتی
    عضویت  / ورود

طرح خوبیه ، دفعه پیش که یکی از کاربرای عزیز، این طرحو راه اندازی کرد، خوب همراهی نشد، امیدوارم ایندفعه خوب همراهی بشه
    عضویت  / ورود

دوستان که تو بخش خبری خیلی خوب فعالیت میکنن ، فقط یه نکته ، اگه قراره نقد ، یا بیوگرافی یا مقاله ای هم تو این مجله باشه، چه بهتر که از نوشته های خود عزیزان تو سایت ، استفاده بشه، نه کپی از سایتهای دیگه (یه پیشنهاد بود البته)

با آرزوی پیروزی
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

3. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    36284  
    تشکر شده
    64235  

خوب من و اون یکی محمد و امیر همین الان هم برای سایت داریم مطلب ترجمه میکنیم...میتونیم یه کمی ترجمه رو باز قوی تر کنیم و دوستان در مجله از مطالبش استفاده کنن...این مجله قالب اینترنتی داره دیگه؟ پس میشه توش تریلرهای جدید رو هم با توضیحات فیلم گذاشت...همون کاری که مجله های بازی در این سالها انجام دادند...تازه اگر منتقد خوب و قوی ای در سایت باشه که حتما هست میتونیم ازش برای نقد فیلمها استفاده کنیم که مطالب اکثرا اختصاصی سایت باشه....میتونیم با کمک مهیار عزیز (مدیریت) فیلمهای کلاسیک رو بیش از پیش معرفی کنیم....میتونیم با کمک سعید فیلمهای روز رو جمع آوری و اعلام و درجه بندی کنیم و محمد جواد عزیز و میلاد عزیزم میتونن تو کار سریال و توضیحات و رتبه بندی کمک کنند...میتونیم بهترین موسیقی ها در قالب تک تراک یا آلبوم با کمک هادی و میلاد جمع کنیم.....میتونیم مجله رو کلا چیزی کنیم که تا به حال تو صنعت فیلم وجود نداشته....بهترین پوسترها....و و و......خلاصه خیلی چیزها.....
    راستی امیر سلام....خوش اومدی
    عضویت  / ورود

برای نویسنده این مطلب mamad092 تشکر کننده ها: 19 Michael-Corleone, PATRIOT, Parsis, TiTaN, Amir, amirm, ariasharifian, Donya, EL-BARTO, hadi25, hamedpersia, hamedsr, Jack_Sparrow, korouzdjsh, mojtbaramiz, nimaaaaaaaaaa, Sons Of Anarchy.44, starr7, taylorswift
    رتبه: 2.61%
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

4. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    12  
    تشکر شده
    122  

نقل قولmamad092 نوشته است:
    خوب من و اون یکی محمد و امیر همین الان هم برای سایت داریم مطلب ترجمه میکنیم...میتونیم یه کمی ترجمه رو باز قوی تر کنیم و دوستان در مجله از مطالبش استفاده کنن...این مجله قالب اینترنتی داره دیگه؟ پس میشه توش تریلرهای جدید رو هم با توضیحات فیلم گذاشت...همون کاری که مجله های بازی در این سالها انجام دادند...تازه اگر منتقد خوب و قوی ای در سایت باشه که حتما هست میتونیم ازش برای نقد فیلمها استفاده کنیم که مطالب اکثرا اختصاصی سایت باشه....میتونیم با کمک مهیار عزیز (مدیریت) فیلمهای کلاسیک رو بیش از پیش معرفی کنیم....میتونیم با کمک سعید فیلمهای روز رو جمع آوری و اعلام و درجه بندی کنیم و محمد جواد عزیز و میلاد عزیزم میتونن تو کار سریال و توضیحات و رتبه بندی کمک کنند...میتونیم بهترین موسیقی ها در قالب تک تراک یا آلبوم با کمک هادی و میلاد جمع کنیم.....میتونیم مجله رو کلا چیزی کنیم که تا به حال تو صنعت فیلم وجود نداشته....بهترین پوسترها....و و و......خلاصه خیلی چیزها.....
    راستی امیر سلام....خوش اومدی
    عضویت  / ورود

در مورد قالب اینترنتی تصمیم گیری با مدیریت هست البته برای اینکه مجله معروف بشه باید از قرار دادن تریلر ها در خود مجله اجتناب کرد به عنوان مثال مجله ی گیم لند برای اینکه اهداف بلند مدتی رو در پیش گرفته بود اسمش رو به هنر بازی تغییر داد ... برای همین احتمال گذاشتن تریلر کم می باشد البته بازم نظر مدیریت و کاربران مهم است انتخاب با خودتون هست
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب ArtMaster تشکر کننده ها: 12 Michael-Corleone, TiTaN, Amir, ariasharifian, hadi25, hamedsr, hancock, korouzdjsh, mamad092, mojtbaramiz, Sons Of Anarchy.44, taylorswift
    رتبه: 1.65%

تبليغات تبليغات

5. نماد کاربر

سردبیر مجله
    سردبیر مجله

عنوان کاربر
    سردبیر مجله 
    تشکر کرده
    443  
    تشکر شده
    965  

خب امیدوارم من و تیم تحریریه ام و بقیه نویسندگان مجله بتونیم در راستای محبوبیت سایت imdb-dl و همچنین افزایش سطح دانش شما عزیزان قدمی برداریم. مسلما اولین شماره حتما اشکلات و نقاط ضعفی در مجله به علت شاغل بودن بعضی از دوستان و امتحانات دانشجویی دیده می شود پس از همه دوستان و هواداران استدعا می کنم که نظراتشون و پیشنهادهایشون رو برای ارتقا سطح نوشتاری و نگارشی نویسندگان بیان کنند.

با سپاس و آرزوی موفقیت بیش از پیش سایت imdb-dl
    R.R.kheradmandi
    برای نویسنده این مطلب darkprince277 تشکر کننده ها: 10 Miladkpax, Neo, TiTaN, Amir, hadi25, korouzdjsh, mamad092, mojtbaramiz, nimaaaaaaaaaa, taylorswift
    رتبه: 1.38%
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

6. نماد کاربر

مدیر سایت
    مدیر سایت

عنوان کاربر
    مدیر سایت 
    تشکر کرده
    7571  
    تشکر شده
    52733  

بسیار عالی دوست عزیز فقط مد نظر داشته باشید این جمله همیشه همراه با imdb-dl باشه

The Internet Movie Database Download
    برای نویسنده این مطلب PATRIOT تشکر کننده ها: 19 ArtMaster, Brad, Miladkpax, Omid_Avril, Parsis, TiTaN, Amir, aspirin2020, hadi25, hamedsr, hamzeh94, hancock, Jack_Sparrow, korouzdjsh, mamad092, mojtbaramiz, nimaaaaaaaaaa, sina.desperado, taylorswift
    رتبه: 2.61%
    **** آیا میدانید در سرور VIP سایت بیش از 1300 سریال بدون کوچک ترین نقص وجود دارد؟ ****

عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

7. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    12  
    تشکر شده
    122  

دوستان تصویر رو کمی ادیت کردم و سعی کردم که رنگبندی تغییری ایجاد کنم ولی متاسفانه بعد از انجام آخرین تغییرات فتوشاپ هنگ کرد و بسته شده ... براتون یه نمونه دیگه هم گذاشتم در این نمونه سعی شده بیشتر در عمق سورءال انجام بشه ...
    پیشمایش:

عضویت  / ورود

سایز بزرگ : http://img4up.com/up2/77799260145800915015.jpg
    سوالات دوستان :

1) چرا B کلمه IMDB کوچیکه؟دلیل خاصی داره؟ این تصمیم رو بعد چند بار تغییر در نظر گرفتم بیشتر جنبه ی هنری داره
    2) اون زیر نوشتین نشریه .... خیلی خوانا نیست و چشم آدم رو به شدت درد میاره  حتما رفع می شود
    3) من خیلی تخصصی نمیتونم بحث کنم ولی در مورد رنگ همون نظر محمد رو قبول دارم رنگها خیلی بهم نمیخورن یه ذره چجوری بگم بهم نمیان ضد و نقیضن شما صاحب نظر هستید فروم رو گذاشتن برای تبادل نظر ... در رنگ ها هم افکت هایی استفاده شد که بنظر بهتر شده ...

----------------------------------------------------------------------

تصویر زمینه و لوگوی بتمن عالیه....مخصوصا اون آتیش دورش.....ولی IMDB-DL با رنگ سبز یه جوریه...ولی بیشتر از همه : اون قسمت قرمز رنگ زیرش از نظر رنگی زیاد جالب نیست...میشه این تصویر رو در یه سایز بزرگتر بزارید.....
    وقت زیادی برای این طراحی صورت گرفته است ... رنگ سبز مشکل ناخواسته ایی داشت که رفع شد سایز بزرگ قرار داده شد .
    برای نویسنده این مطلب ArtMaster تشکر کننده ها: 18 1abbas, Brad, EMINEM_M, Man_in_Black, Miladkpax, Neo, Parsis, TiTaN, Amir, aspirin2020, hadi25, hamedsr, hancock, hellboy-arash, korouzdjsh, mamad092, nimaaaaaaaaaa, taylorswift
    رتبه: 2.48%

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط ArtMaster در یکشنبه 4 تیر, 91 16:48 .

تبليغات تبليغات

8. نماد کاربر

مسئول بخش تریلر
    مسئول بخش تریلر

عنوان کاربر
    مسئول بخش تریلر 
    تشکر کرده
    43695  
    تشکر شده
    46978  

سلام دوست عزیز ( ببخشید اسم شما رو بلد نیستم ) در مورد رنگ ها منم با امیر علی و محمد موافقم رنگ قرمز پایین بد جورس چشم رو اذیت می کنه و یک نظر دیگه که من داشتم اینکه نوشته ها انگلیسی پوستر و حذف کنی و فقط تصویر خود بین باشه این جوری به نظر من جذاب تره من این عکس های نوشته رو حذف کردم اینم عکسش امید وارم از این گستاخی من ناراحت نشده باشی عزیز جان این نظرمن بود در کل لوگوی عالی طراحی کردی ممنون و خسته نباشید

عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب hancock تشکر کننده ها: 11 ArtMaster, Brad, EMINEM_M, Neo, TiTaN, Amir, hadi25, hamedsr, korouzdjsh, mamad092, taylorswift
    رتبه: 1.51%
    ------------------------------------------------------------------
    زاده شدیم که بمیریم زاده شدیم که مثل موش خرمایی که پوستش را غلفتی کنده اند رندگی کنیم.
    پس دخترهای گروه کُر کجایند؟ چرا احساس می کردم در مراسم تدفین خودم شرک کرده ام؟
    چارلز بوکفسکی
    ------------------------------------------------------------------

تبليغات تبليغات

9. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    5773  
    تشکر شده
    10496  

تشکر از شما دوست عزیز بخاطر زحمتی که کشیدید برای این طرح
    عضویت  / ورود
    طرح اولیه که عکس بین رو گذاشتید بسیار عالیه .. ولی در خصوص رنگ بندی با نظر دوستان موافقم...

ولی فکر میکنم همون تصویر اول از دومی بهتر باشه ... به نظر من طرح اول مشکلش فقط همون جمله قرمز رنگ زیر هست

راجع به اون حرف b ... بقول حامد درسته تقلید از سایت  IMDb هست ولی اگر دقت کنید، رو صفحه اصلی سایت اینطوری نوشته شده IMDb-Dl ،

به نظرم یا کل حروف بزرگ باشه یا b و l کوچک..اینطوری که b فقط کوچیک باشه یکم تو ذوق میزنه ..
    برای نویسنده این مطلب Brad تشکر کننده ها: 7 Neo, Amir, hadi25, hamedsr, hancock, mamad092, Sons Of Anarchy.44
    رتبه: 0.96%

Hate is baggage,Life’s Too Short To Be Pissed Off all The Time,It’s Just Not Worth It! American History X  

Peter Jackson returns to Tolkien with The Hobbit

عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

10. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    7987  
    تشکر شده
    10943  

با تشکر از آغاز فعالیت برای آماده سازی و انتشار مجله.

چند نکته:

امیر جان سردبیری مجله به عهده ی شماست؟

اعضای نامبرده در پست اول تاپیک مربوطه اعضای رسمی و تائید شده هستند؟

فعالیت های اعضا از چه زمانی آغاز میشه؟

مجله شامل چه بخش هایی هست؟

و در انتها از علاقه مندان به فعالیت در این زمینه خواهش میکنم به تاپیک های زیر مراجعه نمایند.قبلا بحث هایی برای آغاز به کار مجله مطرح شده بود.و پیشنهادهایی هم از طرف

برخی ارائه شده بود.بد نیست اون پیشنهادها رو هم مد نظر داشته باشید.

عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب Miladkpax تشکر کننده ها: 6 Parsis, Amir, hadi25, hancock, Sons Of Anarchy.44, takhte
    رتبه: 0.83%

تبليغات تبليغات

11. نماد کاربر

مدیر مسئول مجله
    مدیر مسئول مجله

عنوان کاربر
    مدیر مسئول مجله 
    تشکر کرده
    10632  
    تشکر شده
    15249  

امیر جان سردبیری مجله به عهده ی شماست؟
    میلاد جان فعلا همینطوره اما به زودی عوض خواهد شد

اعضای نامبرده در پست اول تاپیک مربوطه اعضای رسمی و تائید شده هستند؟
    بله نام اعضایی که در پست اول ذکر شده است تمامی اعضایی هستند که به صورت رسمی تایید شده اند و نمونه کار هاشون بررسی شده است.

فعالیت های اعضا از چه زمانی آغاز میشه؟
    فعالیت از زمانی شروع خواهد شد که اعضای تیم تکمیل شوند و در حال حاضر به چند نفر دیگر برای نویسندگی احتیاج داریم که متاسفانه تا کنون از خود سایت یک نفر برای ترجمه در خواست داده است و تا کنون نمونه کار رو ارسال نکرده است  همین کمی زمان می بره ولی چیزی که هست تا آخر هفته سعی بر این است که فراخوانی تیم بسته شود و با اعضایی که انتخاب شده اند شروع به کار کنیم و چون اکثر منتقدین ما دانشجو هستند باید تا 14 تیر ماه صبر کنم تا امتحاناتشون نیز تموم بشه.

مجله شامل چه بخش هایی هست؟

1.معرفی وب سایت imdb-dl و سخن مدیر مجله و فهرست مطالب و اعضای مجله و ....

2.اخبار اختصاصی فیلم های و سریال های خارجی

3.نقد فیلم (ترجیحا 6-10 فیلم نقد بشن.چه فیلم  خارجی چه داخلی)

4.پیشنمایش فیلم(ترجیحا 5 فیلم)

5.بیوگرافی(بازیگر،کارگردان،آهنگساز فیلم و ....)

6.جدول فروش و اکران فیلم های داخلی و خارجی

7.فلش بک ( نقد و بررسی فیلم های گذشته )

8.بررسی سریال های در حال بخش و سریال های آینده)

9.تاریخ اکران فیلم و سریال های جدید

10.برترین فیلم های ماه یا ماه های اخیر

و در انتها از علاقه مندان به فعالیت در این زمینه خواهش میکنم به تاپیک های زیر مراجعه نمایند.قبلا بحث هایی برای آغاز به کار مجله مطرح شده بود.و پیشنهادهایی هم از طرف

برخی ارائه شده بود.بد نیست اون پیشنهادها رو هم مد نظر داشته باشید.

عضویت  / ورود

میلاد جان ممنونم به خاطر حس همیاریت حتما مورد بررسی قرار می گیره

برای نویسنده این مطلب Amir تشکر کننده ها: 8 ArtMaster, Miladkpax, Neo, hadi25, hancock, mahdi_strong, mamad092, Sons Of Anarchy.44
    رتبه: 1.1%

تبليغات تبليغات

12. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    36284  
    تشکر شده
    64235  

من که اعلام حضور کردم امیر عزیز.....شما میتونی از اخبار ترجمه خود سایت استفاده کنی برای خبرهای داخل مجله...اخبار من و اون محمد و امیر (یا ذکر اسم مترجم
    عضویت  / ورود
    )..این دیگه مشخصه...اگه میخوای تستمون کنی منبع  خبرمون موجوده که میتونی اینکه ترجمون درسته یا نه رو تست کنی...البته بعد از اینکه خودمون خبر رو ترجمه کردیم ترجمه خبرگزاریهای دیگه هم هست که اگه اونا غلط نباشه میتونی با خبر ماها چکش کنی...جدول قروش هم که اختصاصی داریم هر هفته.....
    برای نویسنده این مطلب mamad092 تشکر کننده ها: 5 Miladkpax, Amir, amirm, ariasharifian, hadi25
    رتبه: 0.69%
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

13. نماد کاربر

مدیر سایت
    مدیر سایت

عنوان کاربر
    مدیر سایت 
    تشکر کرده
    7571  
    تشکر شده
    52733  

نقل قولtakhte نوشته است:
    جلدی که طراحی شده بود، نه تنها خوب نبود، بلکه جسارتا خیلی هم بد بود
    اول از همه اینکه کار شما شبیه کسیه که یه دکمه گرفته بود دستش و دنبال خیاط می گشت برای دکمه اش کت بدوزه
    شما اول جلد رو طراحی کردید، اما هنوز خبری از مطالب نیست. روی جلد ویترین مطالب داخل مجله است و مطمئنا باید مهم ترین مطلب بیشترین نقش رو داشته باشه
    (شاید هدفتون طراحی نمونه بوده که در صورت هم معلوم نیست برای چی؟ آخه نمونه یا اتود هم باید بر اساس چیزی باشه برای رسیدن به هدف اصلی، این که اساس نداشت)
    دوستان تحریریه و نویسندگان با همفکری یا سردبیر (با همفکری یا تنهایی) باید مشخص کنن که در شماره پیش رو چه مطالب و موضوعای کار خواهد شد. بعد جلد بر اساس موضوع و پرونده اصلی طراحی بشه (یه طرح ابتدایی) که بعد با کامل شدن مطالب و شکل گرفتن آرایش داخل، جلد هم اصلاح بشه.
    یه اصل خیلی مهم در طراحی جلد تایپوگرافی و آرایش تیترهاست. این کار بیشتر شبیه یه بیلبورده تبلیغاتیه که البته خیلی هم بد کار شده و خبری از تیترها توش نیست. فکر نکنم تمام هدف انتشار تبلیغ این مجموعه باشه. و البته نوشته هایی هم که هستن بسیار بد چیده شدن. و البته (خطالب به میلاد عزیز) دیگه روی جلد نمی نویسن که The Internet Movie Database Download. سایت که نیستش دیگه. شاید بشه تو شناسنامه گنجوندش (البته خود دانید)
    نمی دونم اینطور بوده یا نه، اما طوری به نظر میاد که انگار هیچ فکر و ایده ای پشت طرح نبوده و فقط یه کلاژ ساده است (با چیدمانی بی معنی و بد. آخه اون بت بتمن اونجا چیکار می کنه. خودش که هویت نداره اونجا، زده بین رو ناسور کرده). کاملا بی منطق
    مثلا اون آتیشی (راستی این آتیش چرا اینقدر بد کار شده، شیبه طرح بسته بندی همبرگر شده) که معلوم نیست از کجا و سر چی اومده چه ارتباطی داره به فضای سرد تصویر پشتی. و اگه ایده ای دارید که اون فضا بشکنید، اون ایده چیه؟ مشخص نیست. خودشو نشون نمی ده
    در مورد رنگ بندی هم اگه زمینه مشکی رو انتخاب می کنید، در صورتی که بخواید فضا رو بشکنید، ترجیحا رنگ نارنجی همخونی بیشتری داره و اگه بخواید به فضا دامن بزنید سفید سازگاری بیشتری دارید. مگه اینکه بخواید نوآوری کنید که اون هم باید منطق خودشو داشته باشه، اما به هرحال در این مورد جواب نداده. رنگ سبز ماهیت خودشو از دست میده
    (خطاب به حامد) زیبایی هم فقط در سادگی نیست. مگه هنر منیاتور ما ساده است؟ مگه زیبا نیست؟ اتفاقا طراحی جزء پردازانه و احیانا شلوغ خیلی هم جواب می ده به شرطی که ایده ای پشتش باشه و متناسب با چیزی که می خوایم بهش برسیم

در ضمن من قصد تضعیف روحیه، حمله و ... از این جور خزعبلات رو نداشتم. دوست دارم کار آبرومندی بشه. همین.

(راستی برای شماره مجله number نمی نویسن، از issue استفاده می کنن
    عضویت  / ورود
    )

دوست عزیزم خوب وقتی دوستان دیگه در این تاپیک نوشتن لطفا بیاید ایده بدید یا طرحی مشخص کنید واسه اینه که شما که اینقدر ماهر هستید بیاید یا کمک کنید یا تز بدید نه اینکه وقتی کسی کاری رو که کسی کمکش نکرده انجام میده اونوقت بیاید و بگید چرا اینطوری هر چیزی که میخواد افتتاح بشه اوایل کار مشکلاتی داره که به مرور بهتر میشه
    برای نویسنده این مطلب PATRIOT تشکر کننده ها: 13 ArtMaster, Neo, Amir, darkprince277, hadi25, hancock, mamad092, mojtbaramiz, sina.desperado, Sons Of Anarchy.44, starr7, tak-30na, taylorswift
    رتبه: 1.79%
    **** آیا میدانید در سرور VIP سایت بیش از 1300 سریال بدون کوچک ترین نقص وجود دارد؟ ****

عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

14. Neo
    هم اکنون آفلاين است.
    نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    5976  
    تشکر شده
    14174  

نقل قولtakhte نوشته است:
    نقل قولArtMaster نوشته است:
    http://img4up.com/up2/35864033444108997539.jpg

غیر از اینه؟

این چه ربطی به طرح شما داره؟
    اینکه هم تیترهاش مشخصه، هم طرحش بر اساس تیترشه (البته تیتراش آرایش بهتری می تونست داشته باشه)
    هم رنگ بندی اش تا حدودی زیادی متناسب با فضاست (به جز اون حروف معلق کنار تصویر که شبیه تگ تبلیغاتی شده)
    و صد البته اجرای خیلی تمیزتری داره (یعنی مثلا از اون شعله های آتیش خبری نیست)

علی عزیزم،کمی صبر کن تا طرح اصلی رو ببینی بعد ادامه نظراتت رو بیان کنی،اون یه طرح صرقا تستی بوده و طرح اساسی تغییرات شدیدی در اون اعمال شده.
    و اگر دوستان اول کاور رو تهیه میکنن و این بنظر شما اشتباهه میتونی اولا خیلی دوستانه تر و ملایم تر انتقاد کنی و دوما بهتره اول پشت بچهایی که مسئولن وایسی و وقتی دید طرح ضعیفه یا از مسیرش داره خارج میشه بهشون تذکر بدی.
    اول یه طرح یه نفر با انتقاد شدید وارد بحث نمیشه چون اینکار صرفا فقط باعث تخریب روحیه بچها میشه و کمکی انجام نمیده،ممنون ازت
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب Neo تشکر کننده ها: 5 Amir, hadi25, hancock, hellboy-arash, takhte
    رتبه: 0.69%

عضویت  / ورود

از همان بچگي تو انتخاب زنها اشتباه مي كردم...!!!
    وقتي رفتيم سفيدبرفي رو ببينيم همه دلباخته ي سفيد برفی شده بودن و من عاشق نامادري بد ذاتش...!!!
    کتاب مرگ در میزند.....نوشته : وودی آلن

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

توصیه آخر بحث:عینه سگ باشید که مثل خر سوارتون نشن!

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عضویت  / ورود
    ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

پس "بخند مصنوعی" // حتی اگه هست زوری آره با من
    همرنگــ من بودی // آروم و سـرد بودی با این باور
    با تو خاطرم و داشتم // صحنه ها رو کاشتم
    حتی وقتی دوستات // بده ما رو خواستن...

تبليغات تبليغات

15. نماد کاربر

سردبیر مجله
    سردبیر مجله

عنوان کاربر
    سردبیر مجله 
    تشکر کرده
    443  
    تشکر شده
    965  

برادر عزیز جناب کاربر تخته :

یه چند درصد حق رو به شما میدم. الان موقع کاور درست کردن نبود و از نظر من هم بهتر بود اول لوگو درست می کرد گرافیست ولی اینکه چماق رو در بیاری و فقط بکوبی تو سر این بنده خدا و ترولش کنی ، بهتره که مثل همین پست های آخرتون پیشنهاد بدی و من و بقیه با جان و دل استقبال می کنیم.
    درباره پرونده ساختن برای شماره های اول به نظرم من کار به صرفه ایی نیست به چند علت:

1- وقت زیادی می بره. به جای یک نقدهای کلی درباره یک کارگردان می تونیم چند نقد بیشتر در ژانرهای مختلف به نویسنده ها پیشنهاد بدیم.
    2- به فرض که پرونده هم بسازیم ،  کافیه مثلا بخش تحلیل یک بخش از نقد و چند قسمت رو یه سری آدم به هر علتی نتونن تکمیل کنن ، اون وقت پرونده ناقص میاد بیرون و اولین نفری که شاکی میشه خود شما هستید. حق هم دارید !
    3-  پرونده ساختن هم کشک ساییدن نیست! هر کی بیاد بتونه بنویسه. یکی از بخش های پرونده باید تحلیل تکنیکی باشه در حالیکه ما این دانش رو نداریم. جدی چند نفر پیدا میشن که بتونن از لحاظ فنی و تکنیکی یک دونه فیلم رو بیان بررسی کنن؟!

درباره بیوگرافی خب شاید به نظر شما کار احمقانه ایی باشه ولی خیلی ها حوصله ندارن درباره یکی تحقیق کنن. به نظر من هم بهتره اول کار با این بخش ها پیش بریم.
    با تشکر از پیشنهادهای شما
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب darkprince277 تشکر کننده ها: 8 DragonW, Neo, PATRIOT, Amir, hadi25, hamedsr, hancock, taylorswift
    رتبه: 1.1%
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

بازگشت به تحریریه IMDB-DL

تنظيمات نمايش موضوعات

تنظيمات نمايش موضوعات

بعدی

استفاده از اين کنترل به منظور ايجاد محدوديت براي نمايش موضوعات در يک چهارچوب زماني مشخص است.

به شما اجازه مي دهد تا انتخاب کنيد اطلاعات بر اساس ليست موضوع مرتب شوند.

توجه : وقتي که مرتب سازي بر اساس تاريخ ، 'نزولي', جديد ترين نتايج را اول نمايش مي دهد.

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

کاربران در حال مشاهده اين انجمن

{درکل 0 کاربر آنلاین داریم :: هیچ کاربر عضو و 0 مخفی و . (اطلاعات این قسمت بر اساس 5 دقیقه قبل می باشد)

1. کاربران حاضر : بدون كاربران آنلاین

مجوز هاي ارسال و ويرايش

مجوز هاي ارسال و ويرايش

شما در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی را ارسال کنید
شما در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
شما در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
شما در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
شما در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد